در حمله هوایی به شهر اریحا در سوریه ۱۱ نفر کشته شدند

در حمله هوایی به شهر اریحا در سوریه ۱۱ نفر کشته شدند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

حمله هوایی سحرگاه روز دوشنبه به شهر اریحا در استان ادلب سوریه که تحت کنترل مخالفان دولت قرار دارد، دستکم ۱۱ کشته بر جای گذاشت.

آگهی

حمله هوایی سحرگاه روز دوشنبه به شهر اریحا در استان ادلب سوریه که تحت کنترل مخالفان دولت قرار دارد، دستکم ۱۱ کشته بر جای گذاشت. بنا به اعلام سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه، مستقر در بریتانیا، اکثر کشته شدگان غیرنظامی بوده اند.

برخی ویدئوهای منتشرشده از ساختمان مسکونی تخریب شده در این حمله هوایی اعضای گروه دفاع مدنی سوری (کلاه سفیدان) را در حال امدادرسانی به مجروحان نشان می دهد. تنها دقایقی پیش از این حمله هوایی فیلم مستند «کلاه سفیدان» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند کوتاه شده بود.

گروه دفاع مدنی سوری به امدادرسانی در مناطق تحت کنترل مخالفان رژیم بشار اسد می پردازد. دولت سوریه این گروه را به وابستگی به گروه القاعده متهم کرده است.

به دنبال حمله هوایی روز دوشنبه هیاتی از مخالفان دولت سوریه که برای مذاکرات صلح در ژنو به سر می برد، خواستار ملاقات با نمایندگان روسیه و گفتگو در مورد نقض آتش بس شد. مخالفان سوری روسیه را به عدم پایبندی به وعده های خود در مورد آتش بس متهم می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویری از گلوله‌باران ارتش سوریه در شمال غرب این کشور

خان یونس به روایت تصویر؛ در جنوب «امن» باریکه غزه چه می‌گذرد

هنری کیسینجر، یکی از تاثیرگذارترین چهره‌‌های دیپلماسی آمریکا و متحد نزدیک شاه ایران درگذشت