فرمول یک: رونمایی از خودروی جدید فورس ایندیا

فرمول یک: رونمایی از خودروی جدید فورس ایندیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تیم فرمول یکی ساهارا فورس ایندیا روز چهارشنبه از خودروی جدید تک سرنشین خود رونمایی کرد.

آگهی

تیم فرمول یکی ساهارا فورس ایندیا روز چهارشنبه از خودروی جدید تک سرنشین خود رونمایی کرد.

این تیم برای فصل جدید رقابت های اتوموبیلرانی فرمول یک در کنار سرخیو پرز مکزیکی از استبان اوکون، راننده بیست ساله فرانسوی استفاده خواهد کرد که جانشین نیکو هولکنبرگ شده است.

اوکون در مراسم رونمایی از خودروی VJM10 احساس خود را رقابت های فصل جدید اینگونه بیان کرد: «شرایط کاملا فرق کرده است. سبک رانندگی متفاوت از گذشته است. لاستیک ها تماس بیشتری با زمین دارند تا امکان انحراف به گوشه های پیست فراهم شود. قدرت موتور در خارج پیچ و کنج های پیست کارایی زیادی ندارد زیرا در این نقاط لاستیک ها زیاد با زمین درگیر نیستند و چرخش کمتری وجود دارد. علاوه بر این آمادگی بدنی نسبت به سالهای گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. پیشتر هم باید سخت برای مسابقه آماده می شدیم اما این سختی امسال دوبرابر شده است.»

ویجی مالایا، مدیر فورس ایندیا امیدوار است تیمش بتواند در فصل جدید رقابت های فرمول یک با بهره مند شدن از امکانات طراحی شده در خودروی جدید در بین سه سازنده برتر مسابقات جای گیرد.

فورس ایندیا فصل گذشته پس از مرسدس، فراری و ردبول مکان چهارم سازندگان خودرو در رقابت های اتوموبیلرانی فرمول یک را از آن خود کرد. در بخش رانندگان نیز این تیم با دو عنوان سومی سرخیرو پرز در مسابقات گرند پری اروپا و موناکو به کار خود پایان داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

فرمول یک؛ همیلتون با فتح جایزه بزرگ بریتانیا رکوردی جدید برجای گذاشت

فرمول یک؛ گرند پری موناکو از نگاه قهرمان سابق جهان