Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

«درهای بریتانیا بطور ناگهانی به روی مهاجران اروپایی بسته نخواهد شد»

«درهای بریتانیا بطور ناگهانی به روی مهاجران اروپایی بسته نخواهد شد»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دیوید دیویس، وزیر برکسیت بریتانیا در آستانه آغاز مذاکرات خروج کشورش از اتحادیه اروپا با سفر به کشورهای حوزه بالتیک به تشریح سیاست های مهاجرتی آتی بریتانیا…

آگهی

دیوید دیویس، وزیر برکسیت بریتانیا در آستانه آغاز مذاکرات خروج کشورش از اتحادیه اروپا با سفر به کشورهای حوزه بالتیک به تشریح سیاست های مهاجرتی آتی بریتانیا پرداخت.

آقای دیویس با اشاره به نیاز کشورش به نیروی کار و کارگران اروپایی با مهارت پایین بویژه در بخشهای خدماتی نظیر رستوران و هتلداری تصریح کرد که درهای بریتانیا بطور ناگهانی به روی چنین مهاجرانی بسته نخواهد شد.

او روز سه شنبه و در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر خارجه لتونی در این باره گفت: «ما خواهان رسیدن به متمدنانه ترین و مسئولیت پذیر ترین تمهید ممکن هستیم. ما خواستار این هستیم که شهروندان لتونی در بریتانیا از همه حقوقی که تابحال داشته اند، در آینده هم برخوردار باشند. و این تنها شامل حقوق اقامتی آنها نیست بلکه خدمات عمومی و تامین اجتماعی را هم در بر می گیرد. اینها همگی حقوق طبیعی ای هستند که باید آنها را در اختیار شهروندانمان هم قرار دهیم.».

در همین حال جمعی از مخالفان سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا دوشنبه بعدازظهر با تجمع مقابل ساختمان پارلمان در لندن، و مقایسه بریتانیای بعد از برکسیت با آمریکای دونالد ترامپ، نسبت به دعوت دولت محافظه کار بریتانیا از رییس جمهور ایالات متحده اعتراض و خواهان پس گرفتن این دعوت شدند. فراخوان مخالفت با سفر دونالد ترامپ به بریتانیا را تاکنون بیش از یک میلیون و هشتصد هزار نفر امضاء کرده اند، با این حال و علیرغم نشست نمادین پارلمان در این خصوص، دولت ترزا می در اجرای تصمیم خود مصمم به نظر می رسد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سوئدِ عضو ناتو به لتونی نیروی کمکی اعزام می‌کند

پیشنهاد کمیسیون اروپا: محدودیت رفت و آمد پس از برکسیت برای جوانان «لغو شود»

نتایج تحقیقات تازه در بریتانیا: کارگران مهاجر پس از برکسیت با خطر برده‌داری مدرن و استثمار مواجه‌اند