مارین لوپن: مدافع دیوارهای محافظ جامعه مان هستم

مارین لوپن: مدافع دیوارهای محافظ جامعه مان هستم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مارین لوپن، نامزد حزب راست افراطی “جبهه ملی” همزمان با آغاز کمپین انتخاباتی خود در جمع هوادارانش گفت که برای ما چیزی بهتر و بزرگ تر از فرانسه وجود ندارد و ما نمی خواهیم زیر سایه تهدید و بنیادگرایی اسل

آگهی

مارین لوپن، نامزد حزب راست افراطی “جبهه ملی” همزمان با آغاز کمپین انتخاباتی خود در جمع هوادارانش گفت که برای ما چیزی بهتر و بزرگ تر از فرانسه وجود ندارد و ما نمی خواهیم زیر سایه تهدید و بنیادگرایی اسلامی زندگی کنیم.

وی که در شهر لیون فرانسه سخنرانی می کرد، افزود: «پذیرش بی حساب و کتاب پناهجویان سبب گسترش بنیادگرایی اسلامی در فرانسه شده است.»

نامزد حزب راست افراطی فرانسه ضمن انتقاد از “جهانی شدن اقتصاد” گفت: «من مدافع دیوارهای محافظ جامعه مان هستم. رهبران ما تصمیم به مقررات زدایی برای رفتن به سمت جهانی آشفته گرفتند. آنها این را برای بهتر شدن می خواستند اما به سمت بدتر شدن رفتیم.» به گزارش رسانه ها تعداد شرکت کنندگان در سخنرانی مارین لوپن حدود ۴ هزار نفر بوده این در حالیست که مسئولان کمپین وی این رقم را حدود ۱۰ هزار تن عنوان کرده اند.

بر اساس آخرین نظرسنجی ها رقابت اصلی انتخابات ریاست جمهوری امسال فرانسه میان مارین لوپن و امانوئل ماکرون، نامزد مستقل و میانه رو خواهد بود.

نظرسنجی ها نشان می دهد که مارین لوپن در دور اول انتخابات ریاست جمهوری فرانسه بیش از ۲۵ درصد آرا را به خود اختصاص خواهد داد و به همین دلیل در جایگاه اول قرار دارد و آقای ماکرون در جایگاه دوم خواهد بود اما به اعتقاد تحلیلگران خانم لوپن در دور دوم انتخابات شکست خواهد خورد.

مارین لوپن پیش تر گفته بود در صورت پیروزی در انتخابات، در زمینه خروج فرانسه از اتحادیه اروپا رفراندومی برپا خواهد کرد. وی در سخنان روز یکشنبه خود نیز بار دیگر تاکید کرد که در صورت پیروزی در انتخابات به همه تعهداتش پایبند خواهد بود.

دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه ۲۳ آوریل و دور دوم آن ۷ مه ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتایج نظر سنجی‌های انتخابات هلند از پیروزی حزب مهاجرستیز و اسلام‌ستیز «برای آزادی» حکایت دارد

با زنان پر نفوذ و نزدیک به رئیس جمهور منتخب آرژانتین آشنا شوید

هر آنچه که باید در باره انتخابات پارلمانی هلند بدانیم