ترامپ: مالیاتها را به طور گسترده ای کاهش می دهم

ترامپ: مالیاتها را به طور گسترده ای کاهش می دهم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ در یکی از اولین اقدامات خود به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا با مدیران کسب و کارهای این کشور دیدار کرد.

آگهی

دونالد ترامپ در یکی از اولین اقدامات خود به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا با مدیران کسب و کارهای این کشور دیدار کرد. آقای ترامپ در این دیدار وعده انتخاباتی خود مبنی بر از بین بردن قوانین «دست و پاگیر» و کاهش مالیاتها را تکرار کرد. آقای ترامپ که در کاخ سفید صحبت می کرد گفت که به نظر او می توان مالیاتها را تا 75 درصد یا حتی بیشتر کاهش داد.

آقای ترامپ بار دیگر هشدار داد که مالیاتها را برای شرکتهایی که کسب و کار خود را به خارج آمریکا منتقل می کنند سنگین تر خواهد کرد.

رئیس جمهوری جدید آمریکا که خود یک تاجر بود گفت: «ما قوانین را به حد زیادی کاهش می دهیم. ما قوانینی را خواهیم داشت که قدرتمند هستند و از مردم محافظت خواهند کرد. مشکلی که با قوانین کنونی داریم این است که با وجود آنها شما نمی توانید هیچ کاری را انجام دهید.»

روزهای اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ که تحت تاثیر تظاهرات اعتراضی گسترده بود، روز دوشنبه با یک خبر خوش همراه شد. بنا به گزارشها از واشنگتن، پس از این که مارکو روبیو، یکی از سناتورهای مجلس سنا از اعتراض خود مبنی بر اعطای مقام وزیر خارجه به رکس تیلرسون دست کشید، راه برای تایید او به عنوان وزیر امور خارجه کابینه آقای ترامپ هموار شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقیبی برای ترامپ و بایدن؛ میلیاردرهای آمریکایی روی نیکی هیلی شرط بندی کردند

گاف‌های جو بایدن و دونالد ترامپ؛ سلامت نامزدها سرنوشت انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا را تعیین می‌کند؟

جنگ اسرائیل و حماس یک سال مانده تا رقابت احتمالی بایدن با ترامپ در انتخابات؛ نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟