دفتر فرزند و مشاوران اکبر هاشمی رفسنجانی در تهران پلمپ شد

دفتر فرزند و مشاوران اکبر هاشمی رفسنجانی در تهران پلمپ شد
نگارش از Soroush Jafari
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

خبرگزاری ایلنا خبر داد که دفتر شماری از مشاوران اکبر هاشمی رفسنجانی در مرکز تحقیقات استراتژیک که وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام است روز دوشنبه ۲۷ دی ماه مهر و موم شد.

به نوشته ایلنا دفتر یاسر هاشمی فرزند آقای هاشمی رفسنجانی و همچنین رئیس دفتر او در مرکز تحقیقات استراتژیک نیز روز دوشنبه پلمپ شد.

مرتضی الویری، از مشاوران هاشمی در این باره گفت: «دفتر مشاوران آیت الله هاشمی در این مرکز پلمپ شده اما دلیل آن اعلام نشده است.»

وی افزود: «دو روز قبل تلفنی موضوع پلمپ دفتر را اطلاع دادند و روز گذشته گفتند موقتا جایگزینی برای دفتر در مکانی دیگر در نظر گرفته می‌شود اما امروز گفتند این جایگزین مشخص نشده و به بنده اعلام شد تا شنبه و تا مشخص شدن وضعیت صبر کنم.»

الویری گفت: «مشاوران هاشمی در همه حوزه‌ها دفاترشان در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمپ شده است. دفاتر علی‌محمد بشارتی، رستگاری، و عباسی‌فرد نیز پلمپ شده است.»

در همین راستا محمود علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده هاشمی روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا گفت: «این اقدام قضایی نبوده و از طرف مجموعه اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شده است.»

'دفتر یاسر هاشمی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد/ این پلمپ از طرف مقام قضایی نبوده
https://t.co/zX4UH6ZLBgpic.twitter.com/giVzs2Dvuz

— پايگاه خبري انتخاب (@Entekhab_News) January 16, 2017

اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از سیاستمداران پرنفوذ ایران بود که یکشنبه گذشته درگذشت. مراسم تشییع آقای رفسنجانی با حضور میلیون‌ها نفر روز سه‌شنبه در تهران برگزار شد و وی در آرامگاه آیت‌الله خمینی به خاک سپرده شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا وزیر خارجه عمان در سفر به تهران حامل پیام آمریکا برای ایران بود؟

پیروز مجتهدزاده: جمهوری اسلامی در قبال حماس باید کاری را بکند که پادشاه سابق در مورد اسرائیل کرد

از «علت و ملت» و «کمربند شیعی» تا «امپراتوری باستان»؛ استعاره‌های ماندگار کیسینجر از ایران