داماد دونالد ترامپ، مشاور ارشد وی در امور خاورمیانه شد

داماد دونالد ترامپ، مشاور ارشد وی در امور خاورمیانه شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ بعنوان مشاور ارشد رئیس جمهوری منتخب آمریکا در امور خاورمیانه در کاخ سفید منصوب شده است.

آگهی

جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ بعنوان مشاور ارشد رئیس جمهوری منتخب آمریکا در امور خاورمیانه در کاخ سفید منصوب شده است. بسیاری از رسانه های آمریکایی این خبر را به نقل از صفحۀ توییتر کیلیان کانوی، رئیس تیم انتخاباتی دونالد ترامپ منتشر کرده اند.

جرد کوشنر که روز دهم ژانویه ۳۶ ساله خواهد شد و یکی از میلیاردرهای آمریکاست، جوان ترین مشاور ارشدی خواهد بود که به کاخ سفید راه می یابد.

به نوشتۀ رسانه های آمریکا، دونالد ترامپ که بر حمایت از اسرائیل تاکید کرده، از داماد خود که یک یهودی ارتدوکس است بعنوان تهیه کنندۀ نطق وی در مورد اسرائیل در جریان کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری نام برده است. رئیس جمهوری منتخب آمریکا همچنین تاکید کرده که جرد کوشنر می تواند صلح را بین اسراییلی ها و فلسطینی ها برقرار کند.

وی که مالک شرکت انتشاراتی روزنامۀ نیویورک آبزرور و مدیر اجرایی موسسۀ تجاری کوشنر است، برای ایفای نقش خود بعنوان مشاور ارشد دونالد ترامپ باید از دیگر مسئوولیت هایی که دارد استفعا بدهد.

و انتصاب وی بر انتقادها در مورد تداخل منافع شخصی و روابط خانوادگی در انتخاب های دونالد ترامپ خواهد افزود. ضمن آنکه بیشتر افرادی که دونالد ترامپ بعنوان مشاور یا اعضای کابینه انتخاب کرده است، میلیاردرهایی هستند که با وی ارتباط نزدیک دارند و این امر نیز از دیگر انتقادهایی است که متوجه رئیس جمهوری آیندۀ آمریکاست.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرونده جدید برای دونالد ترامپ؛ رئيس جمهوری سابق «با کلاهبرداری ارزش دارایی‌های خود را افزایش داده»

انتشار کتاب دستیار سابق کاخ سفید؛ لباس‌های رئیس دفتر ترامپ از فرط سوزاندن اوراق بوی دود می‌داد

چراغ سبز بایدن به تحویل موشک‌های دوربرد «ا‌تکمز» به کی‌یف؛ این موشک‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟