در حمله با استفاده از کامیون در بیت المقدس چهار سرباز اسرائیلی کشته شدند

در حمله با استفاده از کامیون در بیت المقدس چهار سرباز اسرائیلی کشته شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در حمله یک مهاجم به عابران پیاده در بیت المقدس که با استفاده از کامیون صورت گرفت، دستکم چهار سرباز اسرائیلی کشته و ۱۵ نفر مجروح شدند.

آگهی

در حمله یک مهاجم به عابران پیاده در بیت المقدس که با استفاده از کامیون صورت گرفت، دستکم چهار سرباز اسرائیلی کشته و ۱۵ نفر مجروح شدند. حال یکی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش می شود.

پلیس اسرائیل از این حادثه به عنوان “حمله ای عمدی” و “تروریستی” نام برد. بنا به اعلام پلیس سه سرباز زن و یک سرباز مرد که همگی بیست و چند ساله بوده اند، در این حادثه کشته شده اند.

میکی روزنفلد، سخنگوی پلیس بیت المقدس می گوید: «فرد مظنون کامیون خود را به سمت منطقه ای که اتوبوس های زیادی در آن قرار داشت هدایت کرد. مسافران اتوبوس در حال پیاده شدن بودند. بیش از ۱۰ نفر مجروح شدند. واحدهای ویژه گشت زنی و پلیس در محل حادثه حاضر شدند و همچنان در حال تلاش هستند. پزشکی قانونی و نیروهای ویژه گشت زنی در محل حضور دارند. به دنبال حمله تروریستی صبح امروز تدابیر امنیتی در بیت المقدس تشدید شده است.»

بنا به اعلام پلیس اسرائیل راننده این کامیون مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است. هر چند هویت راننده کامیون از سوی پلیس اسرائیل اعلام نشده اما به گفته مقامات فلسطینی راننده این کامیون یک فلسطینی ساکن شرق بیت المقدس بوده است.

از اکتبر سال ۲۰۱۵ میلادی (مهرماه سال ۱۳۹۴ شمسی) اسرائیل تاکنون شاهد موجی از حملات فلسطینیان بر علیه اسرائیلی ها با استفاده از چاقو، سلاح گرم و خودرو بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسرائیل در عوض بقایای ۳۷ سال پیش سربازش دو اسیر سوری را آزاد می‌کند

رئيس اطلاعات ارتش اسرائيل به دلیل «شکست اطلاعاتی در حمله حماس» از سمت خود کناره‌گیری کرد

اسرائیل سفرای کشورهای حامی عضویت فلسطین در سازمان ملل متحد را احضار کرد