Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

رئیس پیشین سیا به دونالد ترامپ: رد اتهام دخالت روسیه در انتخابات به ضرر آمریکاست

رئیس پیشین سیا به دونالد ترامپ: رد اتهام دخالت روسیه در انتخابات به ضرر آمریکاست
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مایکل هیدن، رئیس پیشین سازمان سیا می گوید اگر دونالد ترامپ گزارش سرویس های اطلاعاتی آمریکا مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ماه نوامبر را رد کند، آینده تاریکی در انتظار این کشور خواهد…

آگهی

مایکل هیدن، رئیس پیشین سازمان سیا می گوید اگر دونالد ترامپ گزارش سرویس های اطلاعاتی آمریکا مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ماه نوامبر را رد کند، آینده تاریکی در انتظار این کشور خواهد بود.

آقای ترامپ تا کنون بارها برای دفاع از مشروعیت پیروزیش، هرنوع اتهامی مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد کرده و در توییت های متعدد، این تحقیقات را زیر سوال برده است.

بر این اساس، ژنرال هیدن در گفتگو با شبکه تلویزیونی بریتانیایی «اسکای» گفت: «آقای رئیس جمهور منتخب، این درباره شما نیست. متاسفم؛ شاید چیزهای زیادی درباره شما مطرح باشد اما این یکی از آنها نیست. این درباره ماست. این درباره روند دموکراتیک ماست.»

آقای ترامپ تنها پس از نشست با روسای سازمانهای اطلاعاتی آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا هدف هکرهای سیستم های رایانه ای قرار گرفته است. با این وجود در این بیانیه نه اشاره ای به کشور روسیه شد و نه اینکه دخالت هکرهای روس با هدف پیروزی او در انتخابات انجام شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نهادهای اطلاعاتی آمریکا: پوتین به ترامپ برای پیروزی در انتخابات کمک کرده است

پیامد حملات سایبری روسیه به ایالات متحده

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود