سلام هیتلری در اجتماع راست گرایان افراطی حامی دونالد ترامپ در آمریکا

سلام هیتلری در اجتماع راست گرایان افراطی حامی دونالد ترامپ در آمریکا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ماهنامه آتلانتاتیک، ویدیویی را از نشست گروهی از راست گرایان افراطی آمریکایی در کنفرانس سالانه موسسه سیاست ملی (NPI) منتشر کرده است که طی آن حامیان سفید پوست دونالد ترامپ رئیس جمهوری متتخب آمریکا با سل

آگهی

ماهنامه آتلانتاتیک، ویدیویی را از نشست گروهی از راست گرایان افراطی آمریکایی در کنفرانس سالانه موسسه سیاست ملی (NPI) منتشر کرده است که طی آن حامیان سفید پوست دونالد ترامپ رئیس جمهوری متتخب آمریکا با سلام هیتلری از سخنان ریچارد اسپنسر مدیر این موسسه درباره پیروزی ترامپ استقبال می کنند.

ریچاد استپنسر در این کنفرانس گفت که رویایش جامعه جدید و قوم محوری است که بتواند همه اروپایی تبارها را دور هم جمع کند. او همچنین خواستار «پاکسازی صلح آمیز قومی» در آمریکا شد.

به گزارش نیویورک تامیز دونالد ترامپ این گروه راست گرای افراطی را طرد کرده است و عمل آنها را محکوم می کند. همچنین پیش از این تیم دونالد ترامپ در بیانیه ای گفته است که که آقای ترامپ هر گونه نژادپرستی را محکوم می کند.

ریچاد استپنسر در این کنفرانس همچنین به رسانه های جریان اصلی حمله کرد و با بکار بردن اصطلاح آلمانی Lügenpresse به معنای رسانه های دروغ گو که نازی ها برای منتقدانشان در مطبوعات بکار می برند، بار دیگر جمعیت را به هیجان آورد تا سلام هیتلری شان را تکرار کنند.

اسپنسر همچنین در سخنانش تاکید کرد که آمریکا تا نسل گذشته بعنوان کشوری سفید پوست برای ما و آیندگانمان طرح ریزی شده بود.

موسسه سیاست ملی در وب سایتش خود را سازمانی مستقل تعریف کرده که به موضوعات میراث، هویت و آینده اروپایی تبارها در آمریکا وسراسر جهان می پردازد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصمیم اقتصادی ترامپ، ژاپن و استرالیا را نگران کرد

ترامپ درباره اولین اقدامات پس از ورود به کاخ سفید صحبت کرد

افزایش نگرانی ها از تداخل منافع شخصی دونالد ترامپ با وظایف ریاست جمهوری