Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

تیم دونالد ترامپ: ما از برنامه عقب نیستیم، تئوری توطئه را کنار بگذارید

تیم دونالد ترامپ: ما از برنامه عقب نیستیم، تئوری توطئه را کنار بگذارید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یک هفته از انتخاب دونالد ترامپ بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری، رسانه های آمریکا وی و تیم مشاورانش را به عقب بودن از برنامۀ کاری و عدم توانایی در معرفی وزرای دولت آینده متهم می کنند و اخباری را منتشر

آگهی

یک هفته از انتخاب دونالد ترامپ بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری، رسانه های آمریکا وی و تیم مشاورانش را به عقب بودن از برنامۀ کاری و عدم توانایی در معرفی وزرای دولت آینده متهم می کنند و اخباری را منتشر کرده اند که حاکی از غیبت دونالد ترامپ در نیویورک است.

کیلیان کنوی، مدیر تیم انتخاباتی دونالد ترامپ و مشاور ارشد وی می گوید: «او در برج خود نشسته و دارد دولت فدرال خود را تشکیل می دهد. با مشاوران ملاقات می کند، با نامزدهای احتمالی برای پست های مختلف دیدار می کند و همه چیز خوب پیش می رود. من این اخبار و گزارشات را نمی فهمم، امروز هم در کنفرانس خبری از من می پرسیدند که آیا آقای ترامپ در نیویورک است یا در واشنگتن مستقر شده است. تئوری توطئه را کنار بگذاریم، به شما می گویم که ما روابط عمومی بازی خواهیم داشت. او اینجاست و دارد کارش را بعنوان رئیس جمهور منتخب انجام می دهد.»

هنوز چهرۀ قطعی هیچ کدام از وزرا مشخص نشده و علاوه بر مایک پنس معاون اول دونالد ترامپ، تاکنون استیون بانن بعنوان استراتژیست ارشد و رینس پریبوس، بعنوان رئیس دفتر کاخ ریاست جمهوری معرفی شده اند.

به نوشتۀ روزنامه های آمریکا، هنری مک مستر، معاون فرماندار کارولینای جنوبی، نیکی هالی فرماندار این ایالت و جمی دایمون، مدیر اجرایی شرکت بانکداری جی پی مورگان چیس، گزینه های دیگری برای سمت های وزارت دادگستری، وزیر خارجه و وزیر خزانه داری هستند که در لیست رئیس جمهور منتخب آمریکا قرار دارند.

دونالد ترامپ که در طول کارزار انتخاباتی از توییتر بعنوان یک ابزار ارتباطی برای بیان نظرات و حملات خود علیه جبهۀ دموکرات ها استفاده می کرد، در مورد اعضای کابینه نیز به روی حساب کاربری اش نوشته است که تنها خود او است که می داند چه کسانی گزینه نهایی برای وزارتخانه های دولت آینده هستند.

وزارت خارجۀ آمریکا و همچنین پنتاگون می گویند که با وجود گذشت یک هفته از انتخابات و اعلام آمادگی دولت برای همکاری های لازم به منظور انتقال آرام و سازمان یافتۀ قدرت، تیم دونالد ترامپ تاکنون هیچ تماسی با این دو نهاد دولتی برای امور اولیۀ انتقال قدرت برقرار نکرده اند.

Very organized process taking place as I decide on Cabinet and many other positions. I am the only one who knows who the finalists are!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 16 novembre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد