Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

همراه با یورونیوز؛ دوتابعیتی: جرم یا حق شهروندی؟

همراه با یورونیوز؛ دوتابعیتی: جرم یا حق شهروندی؟
Copyright 
نگارش از Hossein Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

طی ماه‌های اخیر و همزمان با طرح خطر نفوذ دشمن توسط رهبر جمهوری اسلامی ایران، برخی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور بحث شهروندان دو تابعیتی را مطرح کرده و اتهاماتی را متوجه این گروه از شهروندان در داخل و خارج از کشور کردند. سپس این بحث به مجلس کشیده شد و شهروندان دو تابعیتی که در سطوح مختلف مدیریتی مشغول کار بودند زیر ذره‌بین قرار گرفتند. روز سه‌شنبه ۲۵ آبانماه نیز یکی از نمایندگان مجلس از بازداشت تعدادی از مدیران دو تابعیتی خبر داد. با این حال وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ضمن نفی حضور مدیر دو تابعتی در مجموعه دولت گفت: «طوری مسئله دوتابعیتی مطرح می شود که که انگار هر فردی که دو تابعیتی است فاسد، بیگانه، وطن فروش یا جاسوس است.»

در برنامه هفتگی «همراه با یورونیوز» که ویژه نگاهی گسترده‌تر به رویدادهای ایران و جهان است، نظرات و پرسش‌های شما در این زمینه را با کارشناس مهمان برنامه دکتر پیمان جعفری کارشناس روابط بین الملل و استاد دانشگاه آمستردام در میان گذاشتیم.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را در زیر بشنوید

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اتهام جاسوسی به فرانسوی زندانی در ایران؛ فرانسه: غیرقابل درک است

انتشار فیلم پورن جعلی از نخست‌وزیر ایتالیا؛ جورجا ملونی به دنبال غرامت ۱۰۰ هزار دلاری است

اعتراضات ایران؛ نافرمانی مدنی، جنبشی هنجارشکن یا اَبَرجنبش زنان؟