Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتصاب های جدید دونالد ترامپ برای دولت آینده

انتصاب های جدید دونالد ترامپ برای دولت آینده
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آیندۀ آمریکا روز یکشنبه رینس پریبوس، رئیس کمیتۀ ملی جمهوریخواهان را بعنوان رئیس دفتر کاخ سفید منصوب کرد.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آیندۀ آمریکا روز یکشنبه رینس پریبوس، رئیس کمیتۀ ملی جمهوریخواهان را بعنوان رئیس دفتر کاخ سفید منصوب کرد. رینس پریبوس یکی از اعضای جمهوریخواه بود که در طول کارزار انتخاباتی از رئیس جمهور منتخب حمایت کرده بود.

وی که ۴۴ سال دارد یکی از دوستان نزدیک پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکاست و در دوران کارزار انتخاباتی برای نزدیک شدن پل رایان و نامزد جمهوریخواهان تلاش بسیاری کرده است.

در همین رابطه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز پنجشنبه به فاصلۀ یک روز پس از انتخابات با دونالد ترامپ دیدار کرده بود رئیس جمهور منتخب آمریکا را فردی سازنده با برنامه هایی برای آیندۀ دانست.

دونالد ترامپ علاوه بر رئیس دفتر کاخ سفید، استیون بانن را بعنوان استراتژیست ارشد و مشاور خود برگزید. استیو بانن در طول کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا رئیس کمیتۀ تبلیغات دونالد ترامپ بود و فیلم های تبلیغاتی رئیس جمهور منتخب آمریکا را نیز وی ساخته است.

دونالد ترامپ روز جمعه مایک پنس معاون ریاست جمهوری را بعنوان رئیس گروه انتقال قدرت در کاخ سفید منصوب کرد و سه فرزند خود را نیز در این گروه بعنوان ناظران خود جای داده است.

رئیس جمهور آیندۀ آمریکا از روز بیستم ژانویه پس از ادای سوگند ساکن کاخ سفید می شود و ادارۀ کشور را در دست می گیرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ شعار انتخاباتی خود را عملی و تا سه میلیون مهاجر را اخراج می کند

دو برادر آمریکایی در ۱۲ ثانیه ۲۵ میلیون دلار رمزارز را سرقت کردند

دیوید کاپرفیلد شعبده‌باز مشهور آمریکایی به سوءرفتار و آزار جنسی ۱۶ زن متهم شد