Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ترامپ شعار انتخاباتی خود را عملی و تا سه میلیون مهاجر را اخراج می کند

ترامپ شعار انتخاباتی خود را عملی و تا سه میلیون مهاجر را اخراج می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ، پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید با عملی ساختن یکی از شعارهای انتخاباتی خود تا سه میلیون مهاجر غیرقانونی را اخراج یا زندانی و دیوار در مرز آمریکا با مکزیک را احداث خواهد کرد هر

آگهی

دونالد ترامپ، پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید با عملی ساختن یکی از شعارهای انتخاباتی خود تا سه میلیون مهاجر غیرقانونی را اخراج یا زندانی و دیوار در مرز آمریکا با مکزیک را احداث خواهد کرد هرچند بخشی از این دیوار به شکل حصار خواهد بود.

آقای ترامپ در مصاحبه با شبکه سی بی اس آمریکا گفت:«آن چه ما در پی آن هستیم شناسایی افراد سابقه دار، اعضای باندها و فروشندگان مواد مخدر است که شمارشان احتمالا به دو یا سه میلیون نفر می رسد، آنها را از کشورمان بیرون یا زندانی اشان می کنیم. به هر تقدیر آنها را از کشورمان بیرون می کنیم، آنها بطور غیرقانونی اینجا به سر می برند.»

از وعده ها، شعارها و سخنان جنجالی مردی که به زودی سکاندار قدرتمندترین کشور دنیا می شود، علاوه بر ممانعت از ورود مسلمانان به آمریکا و اخراج مهاجران غیرقانونی، کشیدن دیواری در مرز میان مکزیک و آمریکا بود.

دونالد ترامپ جمهوریخواه که برغم نظرسنجی ها بر هیلاری کلینتون دموکرات غلبه کرد با پایان یافتن دوران ریاست باراک اوباما در ۲۰ ماه ژانویه به جای وی در کاخ سفید بر کرسی ریاست جمهوری آمریکا تکیه می زند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فشارها برای کناره‌گیری بایدن از رقابت‌ها؛ پلوسی: شانس دموکرات‌ها در انتخابات مجلس هم به خطر می‌افتد

اتحاد رقبای جمهوری‌خواه در پی سوء قصد نافرجام؛ نیکی هیلی: جمهوری اسلامی در زمان ترامپ ضعیف شد

معاون دونالد ترامپ کیست؟ حامی کشتن سلیمانی، مدافع خروج از برجام و موافق فشار بر تهران