انتخابات آمریکا؛ کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ و شیوه برخورد با یک معترض در نوادا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
انتخابات آمریکا؛ کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ و شیوه برخورد با یک معترض در نوادا

اوستین کرایتس که با بالا بردن یک پلاکارد در کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ منجر به اختلال در سخنرانی آقای ترامپ شد می گوید که می خواسته تفاوت بین برخورد کارزار دونالد ترامپ با یک معترض را در مقایسه با برخورد باراک اوباما با معترض دیگری در کارزار هیلاری کلینتون نشان دهد.

باراک اوباما در برخورد با معترض کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون خواستار احترام به آن معترض شده بود.

اوستین کرایتس که بعد از اینکه مشخص شد اسلحه ای همراه نداشته آزاد شد درباره این حادثه و برخورد جمعیت حاضر در کارزار دونالد ترامپ گفت:
«یکدفعه به این دلیل که آنها نتوانستند پلاکارد مرا بگیرند یا به هر دلیل دیگری، روی من ریختند و شروع به لگد زدن به من کردند بعد کسی فریاد زد «اسلحه»، و اینجا بود که همه چیز از کنترل خارج شد. مردم شروع کردن به من لگد زدن و دستهای مرا گرفتند و می پیچاندند. واقعا خوش شانس بودم که ماموران امنیتی به سرعت از راه رسیدند زیرا اگر آنها نمی رسیدند ممکن بود که آنها مرا خفه کنند و یا همانجا بکشند.»

دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نظرسنجی ها از رقابت تنگانگ هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ خبر می دهد. بر اساس نظرسنجی روز شنبه مک کلچی- ماریست، هیلاری کلینتون یک درصد بالاتر از ترامپ ایستاده است.

نظرسنجی ایپسوس برای رویترز کلینتون را ۴ درصد بالاتر از ترامپ نشان می دهد و نظرسنجی شبکه خبری ای بی سی کلینتون را با ۴۸ درصد نسبت به ترامپ با ۴۳ درصد، در وضعیت بهتری نشان می دهد.