اختلال در سخنرانی دونالد ترامپ در نوادا

اختلال در سخنرانی دونالد ترامپ در نوادا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سخنرانی دونالد ترامپ در نوادا با اختلالاتی همراه شد.

آگهی

سخنرانی دونالد ترامپ در نوادا با اختلالاتی همراه شد. یک «تهدید امنیتی» در سالن شهر «رینو» موجب شد تا محافظان، نامزد جمهوریخواهان را به پشت صحنه منتقل کنند.

Trump rally halted after law enforcement tackle and man in the audience and hurry Trump off the stage pic.twitter.com/MyjjBMwIqJ

— Michael C. Bender (@MichaelCBender) 6 novembre 2016

پس از بلند شدن فریاد «اسلحه» از میان جمعیت، ماموران امنیتی یک فرد مشکوک را به خارج از سالن هدایت کردند. ظاهرا در تفتیش سالن اسلحه یا شیء مشکوکی کشف نشده و وقفه پیش آمده فقط ناشی از یک سوء تفاهم بوده است.

Trump rushed off stage at Nevada rally, soon returns https://t.co/pZtj09emcE#vegaspic.twitter.com/o1bcrBATck

— Las Vegas News Now (@vegasnewsnow) November 6, 2016

دونالد ترامپ که تصمیم گرفته در این ساعتهای پایانی کارزار انتخاباتی به ایالت های سنتا طرفدار دمکراتها (پنسیلوانیا، میشیگان و مینه سوتا) سفر کند، پس از دقایقی به پشت تریبون بازگشت و سخنان خود را اینگونه ادامه داد: «هیچ کس نگفته که پیروزی آسانی خواهیم داشت. اما هیچ وقت از تلاش دست بر نخواهیم داشت. هرگز متوقف نمی شویم.»

از سوی دیگر هیلاری کلینتون همانند روز گذشته ترجیح داد کارزار انتخاباتی خود را با خواننده ها و اهالی دنیای موسیقی ادامه دهد؛ این بار در فیلادلفیا و با خوانندگی کیتی پری.

او که در نطق انتخاباتی پیشین خود هم سعی کرده بود با اشاره به ترانه «غرش» کیتی پری جلب توجه کند، امیدوار است به کمک این خوانده آرای جوانان بیشتری را از آن خود کند.

DISASTER: #Hillary Clinton's concert rally w/ Katie Perry bombs as audio for live stream drops. She's cursed! #SpiritCooking#ClintonCultpic.twitter.com/Cj7T8cjNpt

— Edward Szall (@realEdwardSzall) 6 novembre 2016

نامزد دمکراتها خطاب به جمعیت گفت: «به خاطر اعتقاداتتان بپا خیزید. به قدرت صدای خود باور داشته باشید. می تواند دنیا را تغییر دهد. پس بیایید یک بار برای همیشه ثابت کنیم که عشق بر نفرت برتری دارد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تلاش نامزدها برای کسب آرای بیشتر، سه روز مانده تا برگزاری انتخابات

طعنه ترامپ در پی حمایت بیانسه و جی زی از هیلاری کلینتون

برنامه کلینتون و ترامپ در روزهای آخر مبارزه های انتخاباتی چیست؟