Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

لاوروف: «برخی از طرف های حل بحران سوریه از افراطیون حمایت می کنند»

لاوروف: «برخی از طرف های حل بحران سوریه از افراطیون حمایت می کنند»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سرگئی لاوروف، وزیر امورخارجه فدراسیون روسیه در سفری رسمی به یونان و در ملاقات با رئیس جمهوری این کشور از «نابودی روند دستیابی به راه حلی سیاسی» توسط برخی از طرفین گفت و گو درباره حل بحران سوریه سخن…

آگهی

سرگئی لاوروف، وزیر امورخارجه فدراسیون روسیه در سفری رسمی به یونان و در ملاقات با رئیس جمهوری این کشور از «نابودی روند دستیابی به راه حلی سیاسی» توسط برخی از طرفین گفت و گو درباره حل بحران سوریه سخن گفت.

وزیر امورخارجه روسیه گفت: «متاسفانه در بسیاری از موارد، تلاش برای راه حلی سیاسی را از بین برده اند. این با قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد تطابق ندارد. برخی از طرف ها از افراطیون با هدف سقوط رژیم اسد حمایت می کنند. ما اعتقاد داریم که اگر آن قطعنامه ها صادقانه اجرا می شد، وضعیت سوریه تاکنون بهبود یافته بود.»

وی همچنین با الکسیس سیپراس، نخست وزیر یونان درباره جنگ داخلی سوریه و اختلافات این کشور با قبرس گفت و گو کرد. هدف از این سفر توسعه روابط دیپلماتیک، تجاری و فرهنگی عنوان شده است. آقای لاوروف در سفر به آتن تاکید کرد که این عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو و نیز عضو اتحادیه اروپا روابط نزدیکش را با روسیه حفظ کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نبرد شدید مخالفان مسلح با ارتش سوریه برای شکستن محاصره شرق حلب

تظاهرات مخالفان اسد در سیزدهمین سالگرد قیام؛ چهار کشور غربی: جنگ در سوریه تمام نشده است

دیده‌بان حقوق بشر سوریه: یک نظامی ایرانی در حمله هوایی اسرائیل به سوریه کشته شد