لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی رئال مادرید و یوونتوس

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی رئال مادرید و یوونتوس

در هفته سوم از لیگ قهرمانان اروپا در گروه ای زسکا مسکو یک بر یک با موناکو در خانه به تساوی دست یافت.

گل باشگاه روس را ترارئوره به ثمر رساند و موناکو باز هم موفق شد در دقایق پایانی بازی را با گل برناردو سیلوا به تساوی بکشاند. به این ترتیب موناکو با پنج امتیاز به صدر جدول رفت. تاتنهام با چهار امتیاز در مکان دوم است. بایرلورکوزن در مکان سوم و زسکا با تنها یک امتیاز در انتهای جدول این گروه است.

در گروه اف رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی با اقتدار در سانتیاگو برنابئو لگیا لهستان را با پنج گل از پیش رو برداشت. در این بازی گرت بیل اولین گل رئال را به ثمر رساند.

بوروسیا دورتموند هم دو بر یک اسپورتینگ لیسبون را مغلوب کرد تا باشگاه آلمانی هم امتیاز با رئال مادرید و با تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار گیرد.

در گروه اچ یوونتوس موفق شد ده نفره و در شهر لیون باشگاه المپیک لیون را با تک گل کودارادو از پیش رو بردارد تا مانند سویل با هفت امتیاز در صدر قرار گیرد. در دیگر بازی این گروه سویل با تک گل سمیر نصری دیناموزاگرب را از پیش رو برداشت.

در گروه جی هم لستر تقریبا صعود خود را با برد در مقابل کوپنهاگ قطعی کرد و نه امتیازی شد. باشگاه دانمارکی با چهار امتیاز در جای دوم است و پورتو هم با برد اف س بروژ با چهار امتیاز در مکان سوم قرار دارد.