Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دونالد ترامپ از تقلب در انتخابات و رسانه های متقلب سخن می گوید

دونالد ترامپ از تقلب در انتخابات و رسانه های متقلب سخن می گوید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در حالیکه کمتر از سه هفته به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان از تلاش برای تقلب در این انتخابات به نفع هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها سخن می…

آگهی

در حالیکه کمتر از سه هفته به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان از تلاش برای تقلب در این انتخابات به نفع هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها سخن می گوید. وی همچنین با بیان اینکه تعداد زیادی از رای دهندگان خود را بر اساس «اتفاقات دروغین» از دست داده است، رسانه های آمریکا را به مشارکت در این تقلب متهم می کند.

مایک پنس، معاون وی در پی این سخنان تاکید کرده است جمهوریخواهان نتیجۀ انتخابات روز هشتم نوامبر را خواهند پذیرفت. علیرغم اینکه معاون نامزد جمهوریخواهان در گفت و گو با ان بی سی تلاش کرده است فضا را آرام تر کند اما نامزد جمهوریخواهان چند ساعت پس از این گفت و گو، بار دیگر با بیان اینکه «مسالۀ اعتبار انتخابات پیش رو سوال مهمی است» تلاش برای تقلب در این انتخابات را تکرار کرد.

همزمان، یکی از حوزه های تبلیغاتی نامزد جمهوریخواهان در کارولینای شمالی هدف پرتاب یک کوکتل مولوتف قرار گرفت و دچار آتش سوزی شد.

نامزد جمهوریخواهان بلافاصله پس از این آتش سوزی، با انتشار پیامی در توییتر خود انگشت اتهام را به سمت هیلاری کلینتون گرفته است. وی با بیان اینکه «حیواناتی که هیلاری کلینتون و دموکرات های کارولینای شمالی نمایندگان آنها هستند» این آتش سوزی را صورت داده اند، دموکرات ها را مسئول این حمله معرفی کرده است.

هیلاری کلینتون در واکنش، آتش زدن دفتر تبلیغاتی رقیب خود را محکوم کرده و آن را غیرقابل قبول خوانده است.

طی روزهای گذشته و پس از انتشار نوار ویدئویی سخنان رکیک دونالد ترامپ در مورد زنان و گفت و گوهای زنانی که وی را به تعرض متهم می کردند، نظرسنجی ها از پیشی گرفتن هیلاری کلینتون سخن می گویند. در برخی از این نظرسنجی ها فاصلۀ نامزد دموکرات از نامزد جمهوریخواهان بیش از ۱۱ درصد عنوان می شود. بر اساس این نظرسنجی ها هیلاری کلینتون از ۴۸ درصد شانس برخوردار است اما دونالد ترامپ تنها ۳۷ درصد شانس پیروزی در این انتخابات را دارد.

در یک نظرسنجی دیگر۷۰ درصد از شهروندان آمریکایی واجد شرایط رای دادن می گویند دونالد ترامپ به زنان احترام نمی گذارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حملات دونالد ترامپ بر ضد مطبوعات در پی رسوایی سوء رفتار با زنان

اوباما در ایالت اوهایو در حمایت از کلینتون سخنرانی کرد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود