حملات دونالد ترامپ بر ضد مطبوعات در پی رسوایی سوء رفتار با زنان

حملات دونالد ترامپ بر ضد مطبوعات در پی رسوایی سوء رفتار با زنان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی رسوایی سوء رفتار دونالد ترامپ با زنان، راه کاخ سفید برای نامزد جمهوریخواهان در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا بیش از پیش دشوار شده است.

در پی رسوایی سوء رفتار دونالد ترامپ با زنان، راه کاخ سفید برای نامزد جمهوریخواهان در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا بیش از پیش دشوار شده است. دونالد ترامپ در این ماجرا روزنامه نگاران را هدف حمله خود قرار داده است.

آگهی

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز از واشنگتن در تحلیلی کوتاه از وضعیت کارزار ترامپ می گوید: «هرج و مرج در حاشیه کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، باعث تحریک بیشتر او شده است. بدنبال افشاگری های اخیر زنانی که بوسیله ترامپ مورد آزار جنسی قرار گفته اند او بشدت به مطبوعات تاخته و آنها را محکوم کرده است. او نه تنها نیویورک تایمز را تهدید به تعقیب قضایی به اتهام افترا کرده، همچنین روزنامه نگاران را متهم به مشارکت در توطئه ای گسترده علیه خود کرده است.

در کارزار انتخاباتی پنجشنبه در فلوریدا او بار دیگر به روزنامه نگاران حمله کرد و جمعیت خشمگین حاضر همه انواع دشنام ها را علیه مطبوعات و روزنامه نگاران بکار بردند. دشنام های ترامپ بر ضد مطبوعات واکنش کمیته حمایت از روزنامه نگاران را در پی داشت که هشدار داده است ترامپ تهدیدی برای آزادی مطبوعات است که تاکنون در تاریخ مدرن اتفاق نیافتاده است. در حال حاضر ترامپ برای شکست احتمالی در انتخابات پیش رو مقصران را معرفی کرده است: تقلب در انتخابات و رسانه ها.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایالت های تعیین کننده سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کدامند؟

روپرت مرداک در ۹۲ سالگی ریاست دو شرکت رسانه‌ای خود را به پسرش واگذار کرد

ادعای نویسنده کتابی جدید درباره مرداک: آرزوی میلیاردر ۹۲ ساله آمریکایی شنیدن خبر مرگ ترامپ است