Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

حملات دونالد ترامپ بر ضد مطبوعات در پی رسوایی سوء رفتار با زنان

حملات دونالد ترامپ بر ضد مطبوعات در پی رسوایی سوء رفتار با زنان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی رسوایی سوء رفتار دونالد ترامپ با زنان، راه کاخ سفید برای نامزد جمهوریخواهان در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا بیش از پیش دشوار شده است.

آگهی

در پی رسوایی سوء رفتار دونالد ترامپ با زنان، راه کاخ سفید برای نامزد جمهوریخواهان در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا بیش از پیش دشوار شده است. دونالد ترامپ در این ماجرا روزنامه نگاران را هدف حمله خود قرار داده است.

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز از واشنگتن در تحلیلی کوتاه از وضعیت کارزار ترامپ می گوید: «هرج و مرج در حاشیه کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، باعث تحریک بیشتر او شده است. بدنبال افشاگری های اخیر زنانی که بوسیله ترامپ مورد آزار جنسی قرار گفته اند او بشدت به مطبوعات تاخته و آنها را محکوم کرده است. او نه تنها نیویورک تایمز را تهدید به تعقیب قضایی به اتهام افترا کرده، همچنین روزنامه نگاران را متهم به مشارکت در توطئه ای گسترده علیه خود کرده است.

در کارزار انتخاباتی پنجشنبه در فلوریدا او بار دیگر به روزنامه نگاران حمله کرد و جمعیت خشمگین حاضر همه انواع دشنام ها را علیه مطبوعات و روزنامه نگاران بکار بردند. دشنام های ترامپ بر ضد مطبوعات واکنش کمیته حمایت از روزنامه نگاران را در پی داشت که هشدار داده است ترامپ تهدیدی برای آزادی مطبوعات است که تاکنون در تاریخ مدرن اتفاق نیافتاده است. در حال حاضر ترامپ برای شکست احتمالی در انتخابات پیش رو مقصران را معرفی کرده است: تقلب در انتخابات و رسانه ها.»

Donald Trump's campaign has consistently betrayed 1st Amendment values. His presidency would threaten press freedom. https://t.co/ocXcbDt2d8

— CPJ (@pressfreedom) 14 octobre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایالت های تعیین کننده سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کدامند؟

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد

ویدئو؛ یک پودل مینیاتوری برنده مسابقه معروف سگ‌ها در «وست‌مینستر کنل کلاب» شد