چندین زن دونالد ترامپ را به تعرض متهم کردند

چندین زن دونالد ترامپ را به تعرض متهم کردند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

انتشار گزارش جدیدی به روی سایت نیویورک تایمز در مورد دونالد ترامپ و تعرض به دو زن، نامزد جمهوریخواهان را با یک رسوایی دیگر روبرو کرده است.

آگهی

انتشار گزارش جدیدی به روی سایت نیویورک تایمز در مورد دونالد ترامپ و تعرض به دو زن، نامزد جمهوریخواهان را با یک رسوایی دیگر روبرو کرده است. میلیاردر آمریکایی ضمن رد اظهارات این دو زن، این نشریه را به دروغگویی و خیالپردازی متهم می کند.

ریچل کروکس که در سال ۲۰۰۵ در بخش پذیرش برج ترامپ مشغول بکار بوده به نیویورک تایمز گفته است نامزد جمهوریخواهان وی را به زور و علیرغم میل باطنی اش بوسیده است.

جسیکا لیدس نیز در این گزارش افشا کرده که سی سال پیش هنگامی که در یک هواپیما در کنار دونالد ترامپ نشسته بوده، میلیاردر آمریکایی وی را با لمس کردن مورد آزار قرار داده است. وی در این مصاحبه به نیویورک تایمز گفته است «دستان دونالد ترامپ مثل اختاپوس مرا لمس می کرد.» این زن می گوید بلافاصله جایش را عوض کرده و طی این سالها با هیچ کس در این باره صحبت نکرده اما پس از تکرار سخنان رکیک دونالد ترامپ در مورد زنان تصمیم گرفته است این موضوع را افشا کند.

خبرنگار نیویورک تایمز به خبرگزاری رویترز گفته است که پیش از انتشار این گزارش و مصاحبه ها با دونالد ترامپ تماس تلفنی برقرار کرده اما نامزد جمهوریخواهان وی را تهدید کرده است در صورت انتشار این گزارش و صحبت های این دو زن از این رسانه شکایت می کند.

علاوه بر نیویورک تایمز، دو رسانه دیگر از جمله «پالم بیچ پست» و یکی از شبکه های اینترنتی وابسته به «ان بی سی» گزارش هایی حاوی شهادت های دو زن منتشر کرده اند. میندی مک گیلیورای به این رسانه ها گفته است که دونالد ترامپ ۱۳ سال پیش وی را با لمس کردن مورد آزار قرار داده و کساندرا سیرلس نیز که یک دختر شایستۀ واشنگتن است از تعرض دونالد ترامپ به خود سخن گفته است.

هفتۀ گذشته ویدئویی منتشر شد که در آن، دونالد ترامپ که در داخل اتوبوسی برای شرکت در یک برنامۀ تلویزیونی حضور داشت، بدون توجه به اینکه میکروفون اش روشن است کلمات رکیکی در مورد تعرض به زنان و لمس و بوسیدن آنها به زور به زبان می آورد. وی در واکنش به انتشار این ویدئو ضمن عذرخواهی تاکید کرده اینها سخنانی از جنس سخنان داخل رختکن بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ اولین جلسه دادگاه خود را به نمایشی برای افزایش محبوبیت و کارزار انتخاباتی بدل کرد

آغاز دادگاه رسیدگی به پرونده «دروغگویی» دونالد ترامپ درباره ثروتش

آیا محکومیت احتمالی ترامپ در دادگاه می‌تواند مانع از بازگشت او به کاخ سفید شود؟