تایسون فیوری دنیای رقابتهای بوکس را ترک می کند

تایسون فیوری دنیای رقابتهای بوکس را ترک می کند
نگارش از Euronews

تایسون فیوری، بوکسور ۲۸ ساله بریتانیایی که در یازده ماه گذشته صاحب عنوان قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان بود، اعلام کرد که عنوان های قهرمانیش را در ارگان های WBO و WBA رها می کند و ترجیح می دهد دوره ای را

تایسون فیوری، بوکسور ۲۸ ساله بریتانیایی که در یازده ماه گذشته صاحب عنوان قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان بود، اعلام کرد که عنوان های قهرمانیش را در ارگان های WBO و WBA رها می کند و ترجیح می دهد دوره ای را صرف مداوای پزشکی و بهبود وضعیت روحی و جسمی خود کند.

او طی یک نشست مطبوعاتی گفت که در حال حاضر قادر به دفاع از عنوان های قهرمانی خود نیست.

این اخبار در حالی منتشر می شود که در اوایل ماه اکتبر نیز فدراسیون بوکس بریتانیا اعلام کرد نتیجه آزمایش مصرف کوکائین فیوری مثبت بوده است.

تایسون فیوری از نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی که در رقابتهای دوسلدورف ولادیمیر کلیچکو، قهرمان سابق بوکس حرفه ای سنگین وزن جهان را شکست داد، در هیچ رقابتی شرکت نکرده است.

این اولین شکست برای کلیچکو، قهرمان ۴۰ ساله اوکراینی پس از یازده سال شرکت در رقابتهای بین المللی بود. او بلافاصله پس از این شکست تقاضای برگزاری مسابقه ای دیگر با حضور تایسون فیوری را کرد اما برگزاری این مسابقه تا کنون دو بار به دلیل آسیب دیدگی های فیوری به تعویق افتاده است.

مطالب مرتبط