آلاردایس: « کار احمقانه ای کردم»

آلاردایس: « کار احمقانه ای کردم»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکروز پس از استعفای ناگزیر سامی آلاردایس از سرمربیگری تیم ملی فوتبال انگلستان، رسانه های این کشور واکنش های تندی به گفتگوی او با روزنامه نگار دیلی تلگراف نشان…

آگهی

یکروز پس از استعفای ناگزیر سامی آلاردایس از سرمربیگری تیم ملی فوتبال انگلستان، رسانه های این کشور واکنش های تندی به گفتگوی او با روزنامه نگار دیلی تلگراف نشان داشتند.

دیلی میل به جای بیگ سم به او لقب بیگ شیم داد.سرمربی سابق باشگاه بولتون، وست هام و ساندرلند در گفتگوی خود با یک روزنامه نگار اعترافات خلاف قانون درباره خرید و فروش بازیکنان کرد.

سام آلاردایس به خبرنگاران گفت: «حال که بیشتر که فکر می کنم می بینم که کار احمقانه ای کرده ام. تنها می گویم که رابط این دیدار شخصی بود که به او اعتماد سی ساله داشتم. درباره او اشتباه بدی مرتکب شدم و
گرفتار عواقب آن هم شدم. در تعامل با فدراسیون استعفای خود را اعلام کردم و از همه در این رابطه عذرخواهی می کنم. کمی زمان برد تا توان گفتگو با رسانه ها را بیابم اما جواب سوالاتتان را در حال حاضر نخواهم داد. می خواهم کمی از ماجرا دور شویم و بیشتر درباره آن بیندیشم.»

آلاردایس پس از ۶۷ روز و انجام یک بازی ملی ناگزیر به استعفا شد و گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلستان موقتا جایگزین او خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

افشاگری‌های تلخ دله‌ آلی؛ از آزار جنسی در کودکی تا بازپروریِ دوران اعتیاد

شگفتی‌سازی تیم ملی نوجوانان ایران ادامه می‌یابد؟ انگلستان دومین حریف ایران در جام جهانی

جام جهانی فوتبال زنان؛ اسپانیا یا انگلستان؟ یکی از این دو تیم برای نخستین بار قهرمان جهان می‌شود