Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

واکنشها در آمریکا به مناظره ترامپ و کلینتون چگونه بود؟

واکنشها در آمریکا به مناظره ترامپ و کلینتون چگونه بود؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اولین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ همان طور که پیش بینی می شد، بسیار پرتنش و همراه با حملات شخصی به یکدیگر برگزار شد.

آگهی

اولین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ همان طور که پیش بینی می شد، بسیار پرتنش و همراه با حملات شخصی به یکدیگر برگزار شد. نظرسنجیهای مختلف درباره پیروز این مناظره نتایج متفاوتی را منعکس می کنند. در حالی که نظرسنجی سی ان ان، حاکی از پیروزی کلینتون در این مناظره است، براساس نظرسنجی شبکه سی ان بی سی، ترامپ توانسته است نظر مثبت افراد بیشتری را در آمریکا به خود جلب کند.

تلویزیون یورونیوز، شماری از دانشجویان دانشگاهی در شهر واشنگتن را به تماشای این مناظره دعوت کرد و نظر آنها را درباره این مناظره پرسید:

یکی از دانشجویان می گوید: «به نظر من هیلاری قطعا برنده مناظره بود. البته شاید مناظره بعدی متفاوت باشد. بعد از این مناظره، ترامپ بیشتر خودش را آماده می کند. کاملا روشن بود که کلینتون آماده بود و ترامپ ناآماده.»

فرد دیگری می گوید: «ترامپ قطعا می خواست که ازخودراضی به نظر برسد و در سراسر مناظره مودب نبود. البته چنین انتظاری هم از او نداشتم. هروقت که به او نگاه می کردم، یاد نظرات او درباره مسائلی مثل زنان می افتادم.»

یکی از دانشجویانی که در برنامه یورونیوز مشارکت کرده بود می گوید: «وقتی هیلاری کلینتون به مساله مالیاتهای فدرال اشاره کرد که ترامپ آنها را پرداخت نکرده است،یعنی رقمی در حدود ۶۵۰ میلیون دلار، ترامپ گفت که قانون تجارت کردن همین است. به نظر من این مساله خیلی به ضرر او تمام می شود. چون بسیاری از هم نسلیهای من چنین دیدگاهی را متعلق به تاجرانی حریص می دانند.»

اشتفان گروبه، گزارشگر یورونیوز از واشنگتن می گوید: «ممکن است که هیلاری کلینتون توانایی تشکیل ائتلافی از جوانان را نداشته باشد که منجر به پیروزی اوباما شد. اما او در این مناظره قطعا جایگاه خود را در میان رای دهندگان جوان بهتر کرد. این اقدام شاید یک گام به سمت پیروزی باشد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد