Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نمایشگاه عکس های جنجالی عکاس آمریکایی در مسکو تعطیل شد

نمایشگاه عکس های جنجالی عکاس آمریکایی در مسکو تعطیل شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایش عکس های جاک استرجز، عکاس جنجالی آمریکایی در یک گالری هنری در مسکو جنجال آفرید.

آگهی

نمایش عکس های جاک استرجز، عکاس جنجالی آمریکایی در یک گالری هنری در مسکو جنجال آفرید. مجموعه این عکس ها که شامل تصاویر برهنه ای از کودکان هم بود در گالری برادران لومیر مسکو به نمایش درآمد اما اعتراض هایی را برانگیخت.

یکی از مخالفان این نمایشگاه در حضور خبرنگاران بطری حاوی ادرار را به روی عکس های کودکان برهنه خالی کرد. این اعتراض ها از سوی شماری از فعالان مدنی هوادار کرملین صورت گرفت. معترضان با متهم کردن این نمایشگاه به کودک آزاری آن را به تعطیلی کشاندند.

ناتالیا لیتوینسکایا، کیورتور (برگزار کننده این نمایشگاه) در این باره گفت: «هدف این مرکز نمایش آثار عکاسی است برای آنهایی که به هنر و عکاسی روسیه و سایر نقاط جهان علاقمندند. بیاید اینجا و از آن بازدید کنید و با من هم مصاحبه کنید. اما نمی خواهم به خاطر رفتارهای نامناسب عده ای، برای این مرکز مشکلی پیش آید.»

شماری از معترضان روز یکشنبه در حضور نیروهای امنیتی روسیه در برابر این گالری تجمعی اعتراضی برگزار کردند. یکی از آنها گفت: «این نمایشگاه ارزش های روسیه را زیر پا می گذارد. ما روس ها ارزش های خودمان را داریم و تصاویر کودکان برهنه و آزار جنسی کودکان در آن جای ندارد.»

اعتراضات به این نمایشگاه پس از آن بالا گرفت که نماینده تازه کرملین در امور حقوق کودکان با انتقاد از این نمایشگاه در شبکه فیسبوک آن را با کودک آزاری مقایسه کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روسیه داعش را عامل حمله مرگبار به سالن کنسرت مسکو اعلام کرد

بازرسان روسیه در تاجیکستان از بستگان متهمان حمله مسکو بازجویی کردند

واکنش رهبران بین‌المللی به «حمله تروریستی» در مسکو؛ اروپا: شوکه شدیم؛ کی‌یف: کار کرملین است