حمایت رسمی تد کروز از ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
حمایت رسمی تد کروز از ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

تد کروز،سناتور جمهوریخواه طی پیامی در صفحه فیس بوکش از حمایت خود از دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.
خبر حمایت جنجالی او در حالی منتشر شد که وی پیشتر در همایش حزبی جمهوری خواهان که در ماه ژوئیه برگزار شد، حاضر به حمایت از دونالد ترامپ نشد.

این نماینده ایالت تگزاس در مجلس سنای آمریکا در پیام فیس بوکی خود نوشته است که «پس از بررسی و سنجیدن شرایط متقاعد شدم که در روز رای گیری به دونالد ترامپ رای خواهم داد زیرا پیروزی هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری به هیچ شکلی قابل پذیرش نیست.»

در این پیام همچنین آمده است: «کشور ما در شرایط بحرانی است. هیلاری کلینتون به صورت کاملا آشکار برای کسب سمت ریاست جمهوری نامناسب است زیرا سیاستهای او می تواند به میلیون ها آمریکایی آسیب برساند. اما دونالد ترامپ تنها چیزی است که سر راه او ایستاده است.»

نظرسنجی رویترز نشان می دهد که هیلاری کلینتون با کسب ۴ درصد آرای بیشتر از دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش است.
اگرچه نظرسنجی ها می تواند تغییر کند اما با توجه به آغاز رای گیری در برخی ایالت ها تغییر نظر برخی رای دهندگان تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد.
از روز جمعه رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۳۸ ایالت این کشور آغاز شده است.