حزب روسیه متحد: با همه احزاب در دوما کار می کنیم

حزب روسیه متحد: با همه احزاب در دوما کار می کنیم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

حزب روسیه متحد به رهبری دیمیتری مدودف، نخست وزیر این کشور در انتخابات مجلس نمایندگان، دوما پیشتاز است.

آگهی

حزب روسیه متحد به رهبری دیمیتری مدودف، نخست وزیر این کشور در انتخابات مجلس نمایندگان، دوما پیشتاز است. این حزب قصد دارد احزاب دیگر را در دوما همراه خود سازد.

سرگئی نوروف، مسوول شورای عمومی حزب روسیه متحد به یورونیوز می گوید: «ما امروز می بینیم که چگونه نیروهای میهن پرست متحد شده و رای می دهند. می بینیم که برنامه ها و پیشنهاداتی که ما درباره اش با مردم بحث کرده ایم مورد حمایت قرار گرفته و ما به همین دلیل قدردان آنان هستیم.»

ناظران از این پیروزی انتخاباتی به عنوان هموار شدن مسیر برای چهارمین دوره ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین یاد می کنند. وی ۱۶ سال پیش و پس از آنکه برای اولین بار به مقام ریاست جمهوری رسید، حزب روسیه متحد را تاسیس کرد.

مسوول شورای عمومی این حزب درباره آینده دوما می گوید: «ما شاهد پارلمانی تازه خواهیم بود. ما فراکسیون هایی تازه خواهیم داشت و روسیه متحد بدون شک با همه احزاب حاضر در دوما کار خواهد کرد. ما قطعا با اعضای جدای پارلمان، آنها که حمایت احزاب را ندارند کار می کنیم.»

وی در ادامه تاکید می کند: «همه اعضای پارلمان یک وضعیت دارند و ما به طور مساوی با همه کار می کنیم. بر سر مشکلات و ابتکاراتی که در انتخابات مورد توجه مردم قرار گرفته، بحث و مبارزه می شود و ابتکارات به اجرا گذاشته خواهد شد. ما با همه کار می کنیم.»

برگزارکنندگان انتخابات تازه روسیه میزان مشارکت در آن را حدود ۴۸ درصد اعلام کرده که نسبت به مشارکت ۶۰ درصدی در انتخابات مشابه پیشین کاهشی قابل توجه داشته است.

Concerns of voting violations in Russian elections https://t.co/mGTtY309b2pic.twitter.com/5O8H1G0rHs

— ITV News (@itvnews) September 19, 2016

U.S. does not recognize the legitimacy of the Russian Duma elections planned for occupied Crimea on September 18. https://t.co/JIwJ6Bkjl1

— Department of State (@StateDept) September 17, 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرفداران الکسی ناوالنی از مردم خواستند تا در مراسم تشییع جنازه او شرکت کنند

سخنان حاشیه‌ای پوتین در ترسیم ۶ سال آینده روسیه: به مبارزه ادامه دهید و الکل را ترک کنید

آخرین وضعیت روسیه از زبان پوتین؛ «اعزام نیروهای غربی به اوکراین خطر جنگ جهانی هسته‌ای را در بر دارد»