دونالد ترامپ: رسوایی ایمیل های کلینتون از واترگیت هم بدتر است

دونالد ترامپ: رسوایی ایمیل های کلینتون از واترگیت هم بدتر است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان روز سه شنبه در جریان نطق خود در شهر کلایو در ایالت ایوآ مسالۀ ایمیل های هیلاری کلینتون را به واترگیت تشبیه کرد و بار دیگر خواستار تعقیب قضایی نامزد دموکرات ها…

آگهی

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان روز سه شنبه در جریان نطق خود در شهر کلایو در ایالت ایوآ مسالۀ ایمیل های هیلاری کلینتون را به واترگیت تشبیه کرد و بار دیگر خواستار تعقیب قضایی نامزد دموکرات ها شد.

نامزد جمهوریخواهان با اشاره به اینکه عدم وجود عدالت باعث شده که هیلاری کلینتون تحت تعقیب قرار نگیرد، در جمع هواداران خود گفت: «این مساله بزرگتر از رسوایی واترگیت است اما در جریان واترگیت عدالت اجرا شد و وزارت دادگستری ما این افراد را تحت تعقیب قرار داد. جریان ایمیل های او، سیاست او در سوریه، لیبی و عراق، شکست اقتصادی همه فاجعه بارند. هیلاری کلینتون شخصیت اخلاقی و قضایی لازم را برای ادارۀ این کشور ندارد.»

همزمان با تکرار این اتهامات به هیلاری کلینتون، دادستان نیویورک روز سه شنبه از آغاز تحقیقات در مورد بنیاد خیریۀ دونالد ترامپ بمنظور اطمینان از انطباق فعالیت این بنیاد با قوانین سازمان های خیریه در آمریکا خبر داده است.

در حال حاضر تحقیقات دیگری نیز در مورد حمایت مالی دونالد ترامپ از دادستان فلوریدا در مقابل مختومه اعلام شدن پروندۀ دانشگاه متعلق به نامزد جمهوریخواهان در جریان است.

سازمان های خیریه در آمریکا از مالیات معاف هستند و به همین دلیل حق مشارکت در امور سیاسی را ندارند.

هیلاری کلینتون که به دلیل ابتلا به عفونت ریه و ذات الریه تا روز چهارشنبه در تجمعات انتخاباتی شرکت نمی کند از روز پنجشنبه کارزار انتخاباتی خود را از سر می گیرد. روز سه شنبه باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا و بیل کلینتون، همسر نامزد دموکرات ها بجای وی در فیلادلفیا سخنرانی کردند. پاسخ به سخنان دونالد ترامپ طی روزهای غیبت از این کارزار قطعا در متن نطق های نامزد دموکرات ها خواهد بود.

Why isn't President Obama working instead of campaigning for Hillary Clinton?

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 14 septembre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دیدار وزیر خارجه بریتانیا با ترامپ؛ چگونه جنگ اوکراین کامرون را به ساحل فلوریدا کشاند؟

ترامپ بر سر پرونده حق‌السکوت به ستاره پورن: اگر قاضی به زندان بیندازدم افتخار بزرگی برایم خواهم بود

آیا اروپا برای بازگشت ترامپ به کاخ سفید آماده است؟