Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

هیلاری کلینتون در استراحت؛ بیل کلینتون و باراک اوباما در تلاش برای گرم کردن کارزار انتخاباتی

هیلاری کلینتون در استراحت؛ بیل کلینتون و باراک اوباما در تلاش برای گرم کردن کارزار انتخاباتی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با غیبت هیلاری کلینتون از کارزار انتخاباتی اش به دلیل بیماری ذات الریه، بیل کلینتون همسر هیلاری، دخترش چلسی و همچنین باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه به کمک کارزار انتخاباتی او

آگهی

با غیبت هیلاری کلینتون از کارزار انتخاباتی اش به دلیل بیماری ذات الریه، بیل کلینتون همسر هیلاری، دخترش چلسی و همچنین باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه به کمک کارزار انتخاباتی او آمدند.

بیل کلینتون رئیس جمهوری پیشین آمریکا و همسر هیلاری در سخنانی گفت: «غالبا؟ البته نه اغلب. بندرت، اما بیشتر از یک بار در سالهای گذشته این اتفاق برای او افتاده است، مواقعی که بدن او بشدت آب از دست داده است.همانطور که می دانید او بعنوان وزیر خارجه و همچنین سناتور در سال های گذشته بشدت کار می کرد.»

روز سه شنبه باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون در فیلادلفیا شرکت کرد و با هیجان تمام از هیلاری کلینتون دفاع کرد.

آقای اوباما خطاب به هواداران هیلاری گفت:«برای رئیس جمهور بودن شما باید وظایف تان را انجام دهید و باید بدانید درباره چه چیزی حرف می زنید. شما باید نشان دهید که قضاوت و داوری پایداری دارید حتی مواقعی که امور به میل شما پیش نمی رود. شما باید بتوانید تصمیم های دشواری بگیرد حتی مواقعی که این تصمیم ها محبوبیت عمومی ندارند. و اینها چیزهایی است که هیلاری بعنوان سناتور و وزیر خارجه و همچنین بانوی اول آموخته است.»

باراک اوباما در ادامه سخنانش افزود: «وقت آن رسیده که من این مشعل را به او بسپارم و می دانم که هیلاری توانایی آنرا دارد که آنرا تحویل بگیرد و مسابقه را به پایان ببرد. او این مسابقه را به پایان خواهد برد و برای همین هیجان زده ام و برای همین است که من با او هستم و از شما می خواهم که در این مسیر به من محلق شوید.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیل کلینتون به دلیل «عفونت نامرتبط با کووید» در بیمارستان بستری شد

۳ سوالی که باید درباره رژیم غذایی‌تان از خود بپرسید

چطور در تعطیلات نوروز وزن خود را حفظ کنیم