کلینتون به دلیل اظهاراتش درباره حامیان ترامپ عذرخواهی کرد

کلینتون به دلیل اظهاراتش درباره حامیان ترامپ عذرخواهی کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل اظهاراتش درباره حامیان دونالد ترامپ، عذرخواهی کرد.

آگهی

هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل اظهاراتش درباره حامیان دونالد ترامپ، عذرخواهی کرد. خانم کلینتون گفته بود که وضعیت نیمی از حامیان دونالد ترامپ «رقت بار» است. او نیم دیگر حامیان دونالد ترامپ را افرادی خوانده بود که برای ایجاد تغییر مستاصل شده اند.

خانم کلینتون همزمان با اعلام این عذرخواهی، بار دیگر دونالد ترامپ را هدف انتقادهای خود قرار داد و قول داد که به مبارزه با «تعصب» و «نژادپرستی» ادامه می دهد.

آقای ترامپ در پاسخ به اظهار نظر خانم کلینتون درباره هواداران نامزد جمهوریخواهان در تویتتر نوشت که این اظهارات، توهین به میلیونها نفر از انسانهای «فوق العاده» و «سختکوش» است و به خانم کلینتون هشدار داد که نتیجه این اظهار نظر را در نظرسنجیها خواهد دید.

حدود دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نظرسنجیها نشان می دهند که دو رقیب دموکرات و جمهوریخواه شانه به شانه هم حرکت می کنند.

در حالی که در ماه های اخیر، هیلاری کلینتون در اغلب نظرسنجیها پیشتاز بوده است، دونالد ترامپ در هفته های اخیر توانسته است فاصله خود را با رقیب دموکرات کم کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گاف‌های جو بایدن و دونالد ترامپ؛ سلامت نامزدها سرنوشت انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا را تعیین می‌کند؟

جنگ اسرائیل و حماس یک سال مانده تا رقابت احتمالی بایدن با ترامپ در انتخابات؛ نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟

ترامپ: نتانیاهو شب قبل کشتن سلیمانی از عملیات عقب‌نشینی کرد؛ حزب‌الله لبنان بسیار باهوش است