دو قهرمان المپیکی در میان برگزیدگان رقابت های بین المللی دومیدانی برلین

دو قهرمان المپیکی در میان برگزیدگان رقابت های بین المللی دومیدانی برلین
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رقابت های بین المللی دومیدانی برلین موسوم به استادیونفست روز شنبه قهرمانان خود را در رشته های مختلف شناخت که در میان آنها نام دو قهرمان المپیکی نیز به چشم می…

رقابت های بین المللی دومیدانی برلین موسوم به استادیونفست روز شنبه قهرمانان خود را در رشته های مختلف شناخت که در میان آنها نام دو قهرمان المپیکی نیز به چشم می خورد.

آگهی

در دوی صد متر مردان کیم کالینز از کشور فدراتیو سنت کیتس و نویس در غیاب ستارگان مطرح این رشته از جمله اوسین بولت، با ثبت رکورد زمانی ۱۰ ثانیه و ۷ دهم ثانیه در مکان نخست قرار گرفت.

داوید رودیشا دونده کنیایی و صاحب مدال طلای دوی هشتصد متر المپیک ریو در برلین نیز به راحتی بر دیگر رقبا غلبه کرد و با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد.

قهرمان دوی هشتصد متر زنان در برلین نیز کسی نبود جز کاستر سمنیا از آفریقای جنوبی که مدال طلای این رشته در ریو را در کارنامه دارد.

در پرش با نیزه، تیاگو براز داسیلوای برزیلی، دارنده مدال طلای المپیک ریو پس از کنستادینوس فیلیپیدیس یونانی در مکان دوم ایستاد.

در پرش طول زنان نیز مکان نخست به جاسمین سایرز ورزشکار بریتانیایی رسید که رکورد ۶ متر و ۶۲ سانتی متری را از خود به جای گذاشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین تجربه خارجی ماشین گلزنی تاتنهام؛ هری کین به بایرن مونیخ پیوست

مرضیه حمیدی، تکواندوکار افغان: ورزشم مبارزه علیه گروه تروریستی ضدزن طالبان است

دورتموند هفته آخر کم آورد؛ بایرن مونیخ برای یازدهیمن سال متوالی قهرمان بوندسلیگا شد