Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رقابت ترامپ و هیلاری؛ این بار تمرکز بر جذب آرای اقلیت ها

رقابت ترامپ و هیلاری؛ این بار تمرکز بر جذب آرای اقلیت ها
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نامزدهای جمهوریخواهان و دموکراتهای آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری در این مقطع از کارزار و رقابت، بر جذب آرای اقلیت ها خصوصا آرای سیاهپوستان و آمریکایی های لاتینی الاصل تمرکز کرده…

آگهی

نامزدهای جمهوریخواهان و دموکراتهای آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری در این مقطع از کارزار و رقابت، بر جذب آرای اقلیت ها خصوصا آرای سیاهپوستان و آمریکایی های لاتینی الاصل تمرکز کرده اند.

هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ ادعا می کنند که در صورت ریاست جمهوری دیگری، منافع اقلیت ها به خطر خواهد افتاد.

هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: «به تیم شگفت انگیز المپیک ما نگاه کنید، آنهایی که نماینده ایالات متحده هستند. ابتهاج محمد، مسلمان آفریقایی-آمریکایی از نیوجرسی که به زیبایی و با مهارت مدال برنز را در رشته شمشیربازی از آن خود کرد! آیا او در آمریکای دونالد ترامپ می تواند حتی جایی داشته باشد؟»

آقای ترامپ بخاطر نقطه نظرهای جنجال برانگیزش در خصوص مهاجران از جمله بیرون کردن مهاجران فاقد مدارک از آمریکا و یا دیوارکشی بین آمریکا و مکزیک و نیز جلوگیری از ورود مهاجران مسلمان به آمریکا به شدت مورد انتقاد اقلیت هاست.

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری اما گفت:«سیاست و برخورد بانک ها با جمعیت آفریقایی-آمریکایی بسیار بد بوده است. اگر شما یک آفریقایی-آمریکایی باشید گرفتن وام برایتان بسیار بسیار دشوار است، و من می خواهم به این موضوع بپردازم که بسیاری در خصوص آن گله دارند.»

همزمان با دیدار آقای ترامپ با سیاهپوستان جمهوریخواه در نیویورک گروهی از اقلیت ها در بیرون از محل برج ترامپ علیه وی تظاهرات کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ژست شناسی دونالد ترامپ از دیدگاه علم حرکات و اشارات بدنی

کامالا هریس حدنصاب کافی برای نامزدی از سوی نمایندگان حزب دموکرات را کسب کرد

سکوت کامالا هریس درباره نامزدی‌ در انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا؛ نانسی پلوسی اعلام حمایت کرد