سخنان یک شاهد عینی از زمین لرزه در ایتالیا

سخنان یک شاهد عینی از زمین لرزه در ایتالیا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سیلوانو میکوتسی از ساکنان شهر رم که برای تعطیلات در خانه اش در روستای پوجوداپی در نزدیکی منطقه آکومولی در مرکز ایتالیا بوده و زمین لرزه بامداد چهارشنبه را شاهد بوده در گفت و گو با خبرنگار یورونیوز از

آگهی

سیلوانو میکوتسی از ساکنان شهر رم که برای تعطیلات در خانه اش در روستای پوجوداپی در نزدیکی منطقه آکومولی در مرکز ایتالیا بوده و زمین لرزه بامداد چهارشنبه را شاهد بوده در گفت و گو با خبرنگار یورونیوز از تاخیر نیروهای امداد برای نجات بازماندگان در روستاهای کوچک می گوید.

او می گوید، به دلیل اینکه خانه آنها در برابر زلزله مقاوم بوده آسیبی ندیده است و تقریبا تنها خانه سالم مانده در این روستای کوچک بوده است.

آقای میکوتسی می افزاید: «صبح پس از زمین لرزه سوار بر خودرو به روستای ایلیکا رفته و شاهد بودیم که بخش زیادی از این روستا تخریب شده و حدود ساعت ۱۱ صبح هنوز هیچ تیم امدادی در منطقه حاضر نبود و تنها ساکنان محلی تلاش می کردند تا گرفتار شدگان زیر آوار را نجات دهند. تنها ۲ آمبولانس در محل بود که کمک می کرد مجروحان را منتقل کنند. همچنان تعداد زیادی زیر آوار بودند و نمی دانستند چگونه آنها را بیرون بیاورند.»

شهردار آکومولی می گوید، در این منطقه ۱۷ روستا آسیب دیده اند و دستکم ۷ تن نیز کشته شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شاهکار یا کلاهبرداری؟ تابلوی «مونالیزای آیزول‌ورث» در ایتالیا به نمایش گذاشته شد

قتل دانشجوی دختر بار دیگر موضوع خشونت علیه زنان در ایتالیا را برجسته کرد

احکام سنگین علیه شبکه مخوف مافیایی در ایتالیا؛ تقاضای ۵ هزار سال مجازات زندان برای ۳۰۰ متهم