ترامپ خطاب به سیاهپوستان: اگر به من رای دهید چه از دست می دهید؟

ترامپ خطاب به سیاهپوستان: اگر به من رای دهید چه از دست می دهید؟
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری برای سومین بار در یک هفته اخیر خطاب به سیاهپوستان آمریکا و این بار این در قالب کلمات تازه ای گفت: «اگر به من رای دهید، چه چیزی را از

آگهی

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری برای سومین بار در یک هفته اخیر خطاب به سیاهپوستان آمریکا و این بار این در قالب کلمات تازه ای گفت: «اگر به من رای دهید، چه چیزی را از دست می دهید؟»

آقای ترامپ در میشگان و در جمع تقریبا به تمامی سفید پوست گفت که سیاهپوستان در «فقر زندگی می کنند» و «مدارس آنها تعریفی ندارد».

وی وعده داد آنچه دموکرات ها در برآورده کردنش برای سیاهپوستان بازمانده اند او بجا خواهد آورد.

دونالد ترامپ همچنین گفت که هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری برای پناهجویان شغل فراهم خواهد کرد تا برای جوانان بیکار سیاهپوست، آنهایی که آقای ترامپ گفت در کشور خودشان «پناهجو» شده اند.

وی افزود:«حزب جمهوریخواه حزب آبراهام لینکلن است. و من می خواهم تا حزب ما بار دیگر مامن رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی شود.»

میلیاردر آمریکایی گفت اگر در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ میلادی حضور داشته باشد ۹۵ درصد سیاهپوستان آمریکا به او رای خواهند داد.

نظرسنجی ها حاکی است تنها ۲ درصد سیاهپوستان آمریکا به دونالد ترامپ رای خواهند داد.

باراک اوباما، با کسب ۹۳ درصد آرای سیاهپوستان در انتخابات سال ۲۰۱۲ میلادی محبوبترین رئیس جمهوری آمریکا در نزد سیاهپوستان بوده است.

دونالد ترامپ، میلیاردری است که ثروت خود را دلیلی بر موفقیت و صلاحیتش برای رهبری آمریکا جلوه می دهد.

این درحالی است که به نوشتۀ روزنامه نیویورک تایمز، شرکت های متعلق به وی حداقل ۶۵۰ میلیون دلار بدهی انباشته شده دارند، بیش از دو برابر رقمی که وی در مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چین و فروش تجهیزاتی با کاربرد نظامی به روسیه؛ هدف واشنگتن از انتشار عمومی اطلاعات محرمانه چیست؟

بایدن: ایران به زودی به اسرائیل حمله می‌کند؛ آمریکا به دفاع از تل‌آویو متعهد است

پیام ایران به واشنگتن: پاسخ به اسرائیل حتمی است اما نه عجولانه و تنش‌زا