در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

Course folle d’un passager sur le tarmac de Madrid

آدولفو سوارز به هیچ قیمتی حاضر نبود پروازش به جزایر قناری را از دست دهد. او هر چند دیر به فرودگاه رسید اما سعی کرد به هر قیمتی کنترل های امنیتی را پشت سربگذارد تا سوار هواپیما شود.

با این حال هرچند کارت پرواز را هم در اختیار داشت اما به دلیل عدم توجه به کنترل های پیش از پرواز مامورین اجازه سوار شدن به او ندادند.

Moscou : quand un réservoir d’eaux usées explose en plein trafic

اتفاقات ناگوار هموار غیرمنتظره اند. مسکو به خیابانهای پرترافیک و شلوغش مشهور است. حال تصور کنید در این خیابانهای شلوغ پس از یک روز کاری گرفتار شده اید و ناگهان کامیونی در کنارتان آتش می گیرد. هر چند کسی صدمه ای نمی بیند اما بلبشوی ناشی از انفجار ترافیک را برای شهروندان مسکو دوچندان کرد.

Robbed Olympics photographer recovers stolen item… himself

عکاسی از استرالیا که برای پوشش خبرهای المپیک به ریو رفته بود در یک کافه توسط دزدان حرفه ای احاطه شد و دوربین و تمام وسایلش را که هزاران دلار ارزش داشت از دست داد.

اما چند روز بعد با شروع دوباره کار در محل یکی از مسابقات با مردی روبرو شد که کت خبرنگاری او را برتن داشت، کتی که از او ربوده شده بود، و عکاس خبرنگار استرالیایی سریعا به نیروهای امنیتی این موضوع را اطلاع داد و توانست دزد تمام دوربین ها و فیلمهایش را بیابد.

Topless Canadian PM photobombs wedding photo

یک زوج در غرب کانادا و در ایالت بریتیش کلمبیا مراسم ازدواج خود را در یکی از سواحل مشهور برگزار می کردند که نگهان عکاس مراسم ازدواج متوجه حضور نخست وزیر محبوب این کشور در این ساحل شد. جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در حالیکه برای ساعتی مشغول به سرف در ساحل بود در عکسهای عکاس عروسی ظاهر شد. ترودو بلافاصله این ساحل را ترک کرد.

#Trudeau moves out of the way for a bride coming onto the beach to be married. #tofino#cdnpoli#surf#weddingpic.twitter.com/0oWus4Qsmi

— Marnie Recker Photo (@marnierecker) August 6, 2016

Brooklyn restaurant takes down Trump photo after backlash

صاحب آلمانی یک رستوران در نیویورک در عملی بی سابقه عکسی از دونالد ترامپ، را که به امضای این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رسیده بود را از دیوار رستورانش پایین کشید. او دلیل این کار را صرفا اقتصادی دانست و گفته است که تصویری از ترامپ در رستورانش می تواند از تعداد مشتریهایش بکاهد. عدم محبوبیت ترامپ در ایالات متحده به اوج خود رسیده است و بیش از هفتاد تن از نمایندگان جمهوریخواه نیز در روز پنجشنبه طی نامه ای رسمی خواستار توقف کمکهای مالی حزب جمهوریخواه به کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ شدند.

realDonaldTrump</a> look at this guy. Caved to PC <a href="https://t.co/BX9gRK0NqI">https://t.co/BX9gRK0NqI</a></p>&mdash; The E Man (DETECTIVE4LIFE) August 4, 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها