Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

موافقت دادگاه داوری ورزش با درخواست تجدید نظر سی و یک شناگر محروم روس

موافقت دادگاه داوری ورزش با درخواست تجدید نظر سی و یک شناگر محروم روس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سی و یک شناگر روس ازجمله ولادیمیر موروزُف که پیش از این نامشان در میان ورزشکاران مظنون به دوپینگ در گزارش مک لارن آورده شده و از حضور در بازیهای ریو محروم شده بودند پس از درخواست تجدید نظر و دریافت را

آگهی

سی و یک شناگر روس ازجمله ولادیمیر موروزُف که پیش از این نامشان در میان ورزشکاران مظنون به دوپینگ در گزارش مک لارن آورده شده و از حضور در بازیهای ریو محروم شده بودند پس از درخواست تجدید نظر و دریافت رای مثبت دادگاه داوری ورزش می توانند در این بازیها حضور یابند.

موروزُف در گفتگو با خبرنگاران خوشحالی اش را از این رای اینگونه توصیف کرد: «البته که خیلی خوشحالم. اما هنوز احساس ناخوشایندی را که مجبور بودم در طول دو هفته قبل از شروع بازیهای المپیک تحمل کنم در درون خود دارم. با اینحال از اینکه اجازه شرکت در مسابقات را دریافت کردم بسیار خوشحالم و این مهمترین چیز است.»

موروزُف، دارنده مدال برنز بازیهای المپیک ۲۰۱۲ لندن یکشنبه شب در مسابقات چهار صد متر آزاد که در آن تخصص دارد، حضور می یابد.

از سی و پنج عضو ابتدایی تیم شنای روسیه هنوز چهار ورزشکار محروم هستند که درخواست تجدید نظر دو تن از آنها در حال بررسی است و دو تن نیز پس از محرومیت درخواست تجدید نظر نکرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

انتقال فوری سردار آزمون به لیگ آلمان؛ مدیر لورکوزن: از توافق با زنیت بسیار خوشحالیم

لالا کرامارنکو ۱۷ ساله برنده تورنمنت تجربی بین‌المللی ژیمناستیک ریتمیک