پاپ برای شرکت در مراسم جهانی جوانان وارد کراکوف شد

پاپ برای شرکت در مراسم جهانی جوانان وارد کراکوف شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیک های جهان روز چهارشنبه وارد شهر کراکوف در لهستان شد و مراسم امسال روز جهانی جوانان را رسما آغاز کرد.

آگهی

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیک های جهان روز چهارشنبه وارد شهر کراکوف در لهستان شد و مراسم امسال روز جهانی جوانان را رسما آغاز کرد. رهبر کاتولیک های جهان قرار است طی پنج روز به مناطق مختلفی از لهستان سفر و مراسم دعا و نیایش انجام دهد.

پاپ که در آغاز سی و یکمین روز جهانی جوانان از ایوان کاخ اسقف سخنرانی می کرد، خطاب به جمعیت حاضر گفت: «نترسید، خداوند بزرگ است، خداوند خوب و مهربان است و همۀ ما تکه ای از این خوبی خدا را در وجودمان داریم.»

سفر پاپ به لهستان – که یک روز پس از حملۀ دو نفر از عوامل داعش به کلیسایی در فرانسه و قتل یک کشیش صورت می گیرد- تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار می شود.

پلیس لهستان روز یکشنبه یک مرد عراقی حامل مواد منفجره را دستگیر کرد. وی که یک پناهجوی اخراجی از سوئد بوده قصد داشته خودش را در میان جمعیت منفجر کند.

بیش از ۲۰ هزار مامور امنیتی و پلیس برای تامین امنیت مناطقی که این مراسم در آنجا برگزار می شود بسیج شده اند و تمامی افرادی که وارد محل این مراسم می شوند باید از دستگاههای الکترومغناطیسی عبور کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اپوزیسیون لهستان برای به دست گرفتن قدرت «توافقنامه ائتلاف» امضاء کردند

دونالد توسک در یک قدمی تشکیل دولت جدید: هدفم بازسازی جایگاه لهستان در اتحادیه اروپا است

احزاب هوادار اروپا در انتخاب لهستان «پیروز شدند»