Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تردید برخی جمهوری خواهان از نامزدی دونالد ترامپ

تردید برخی جمهوری خواهان از نامزدی دونالد ترامپ
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ درحالی به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شد که در میان هم حزبی هایش همچنان گروهی نسبت به پذیرش نامزدی او تردید…

آگهی

دونالد ترامپ درحالی به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شد که در میان هم حزبی هایش همچنان گروهی نسبت به پذیرش نامزدی او تردید دارند. برخی جمهوری خواهان می گویند، هنوز در رابطه با اینکه دونالد ترامپ نماینده آنها برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده باشد، متفاعد نشده اند.

نماینده ایالت داکوتای شمالی می گوید: «به نظر من این یک موفقیت بزرگ بود. آنها بسیار خوب کار کردند و توانستند همه ما را با یکدیگر همراه کنند. امشب اینجا را در حالی ترک می کنیم که برای انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری بعدی آمریکا آماده ایم.»

نماینده ایالت اوهایو نیز از هواداران ترامپ است و می گوید: «به نظرم دونالد ترامپ امشب بسیار موفق بود. من قطعا از همراهان ترامپ هستم. او بسیار مختصر و قاطعانه سخن گفت. او کاملا منظور خود را بصورت کاملا واضح بیان کرد و گفت چه می خواهد.»

نماینده کارولینای جنوبی که هنوز برای حمایت قاطع از ترامپ قانع نشده است، معتقد است که انتخاب او یک اشتباه بود زیرا جمهوریخواهان فردی را برگزیده اند که از همان ابتدا سبب بروز اختلاف میان آنها بوده است.

آقای ترامپ در سخنانش همچنین از سیاست های هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها و باراک اوباما، رئیس جمهوری کنونی آمریکا انتقاد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خبرنگار یورونیوز در واشنگتن: ترامپ راه سختی در پیش دارد

سوءقصد به جان دونالد ترامپ؛ بایدن از آمریکایی‌ها خواست از خشونت سیاسی پرهیز کنند

آیا سوء قصد به جان ترامپ پیروزی او در انتخابات پیش‌روی آمریکا را تضمین کرد؟