Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ایران و ترکیه پروازهای خود را ازسر می‌گیرند

ایران و ترکیه پروازهای خود را ازسر می‌گیرند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

سازمان هواپیمایی کشوری ایران روز یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ اعلام کرد به دنبال بهبود شرایط در ترکیه، پس از کودتای نافرجام در این کشور، خطوط هوایی ایران می توانند برنامه پروازهای خود به ترکیه را ازسر گیرند.

ایران پس از انتشار اخبار مربوط به کودتای نافرجام در ترکیه، از جمعه شب کلیه پروازهای خود به مقصد ترکیه را به حالت تعلیق درآورد. اما روز یکشنبه رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت با توجه به این‌ که در طول ساعات گذشته شرایط کشور ترکیه به ثباتی نسبی رسیده و به نظر می‌رسد مشکلی برای ادامه‌ی پروازها وجود ندارد، خطوط هوایی داخلی می‌توانند پروازهای خود به مقصد ترکیه را ادامه دهند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، همچنین یک منبع آگاه در سفارت ایران در آنکارا گفته است که از دو روز گذشته تا کنون ۲۰ فروند هواپیما برای بازگرداندن مسافران ایرانی از استانبول اعزام شده اند که ۱۷ فروند آن انتقال مسافران برای بازگشت به ایران را آغاز کرده اند.

این منبع آگاه از مسافرانی که از پرواز جا مانده‌ یا بلیط بازگشت در اختیار دارند خواسته است برای تعیین تکلیف خود به شرکت‌های مسافرتی که از آن‌ها بلیط خریده‌اند مراجعه و برای بازگشت از استانبول به ایران اقدام کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در یک روز «یازده نفر» در ایران اعدام شدند

چهار برنده زن جایزه نوبل صلح خواستار فشار جامعه جهانی برای توقف اعدام‌ها در ایران شدند

پسر مشاور احمدی‌نژاد به حبس و جریمه محکوم شد؛ یاسین رامین پیش از اجرای حکم از ایران خارج شده بود