رهبری حزب کارگر بریتانیا؛ کوربین می تواند در انتخابات درون حزبی شرکت کند

رهبری حزب کارگر بریتانیا؛ کوربین می تواند در انتخابات درون حزبی شرکت کند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بنا به تصمیم کمیته اجرایی حزب کارگر بریتانیا، جرمی کوربین، رهبر این حزب برای شرکت در رقابت بر سر حفظ مقام رهبری خود نیاز به حمایت نمایندگان این حزب در پارلمان بریتانیا و پارلمان اروپا نخواهد…

آگهی

بنا به تصمیم کمیته اجرایی حزب کارگر بریتانیا، جرمی کوربین، رهبر این حزب برای شرکت در رقابت بر سر حفظ مقام رهبری خود نیاز به حمایت نمایندگان این حزب در پارلمان بریتانیا و پارلمان اروپا نخواهد داشت.

به این ترتیب جرمی کوربین می تواند در رقابت برای حفظ سمتش در برابر آنجلا ایگل که رهبری او را به چالش کشیده است، شرکت کند.

جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر می گوید: «کارزار انتخاباتی ما به همه مسائل با اهمیت خواهد پرداخت. به مسئله نابرابری و فقری که در کشورمان وجود دارد توجه خواهیم کرد و همچنین به لزوم پایان خصوصی سازی سرویس سلامت همگانی. به لزوم ارائه فرصت و امید به تمام جوانان در سراسر کشور خواهیم پرداخت. این همان دلیل وجودی حزب کارگر است.»

در حالی که رهبر چپگرای حزب کارگر از حمایت اندکی در میان نمایندگان این حزب در پارلمان بریتانیا برخوردار است، اما هواداران زیادی در میان اعضای حزب دارد.

جرمی کوربین از سوی آنجلا ایگل متهم به ناتوانی در ارتباط گیری با رای دهندگان و در نتیجه نداشتن بخت پیروزی در انتخابات سراسری شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آنجلا ایگل رهبری حزب گارگر بریتانیا را به چالش کشید

شمار شهروندان بریتانیایی که گذرنامه دیگری هم دارند طی یک دهه ۲ برابر شده است

گزارش مدرسه اقتصاد لندن: اقتصاد بریتانیا هنوز نتوانسته با عواقب برکسیت کنار بیاید