Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اسد: غرب از یک سو متهم و از سوی دیگر معامله و تعامل می کند

اسد: غرب از یک سو متهم و از سوی دیگر معامله و تعامل می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اس بی اس» استرالیا که روز جمعه پخش شد گفت که غرب از یک سو بطور علنی سوریه را متهم و محکوم می کند و از سوی دیگر مخفیانه با این کشور تعامل و معام

آگهی

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اس بی اس» استرالیا که روز جمعه پخش شد گفت که غرب از یک سو بطور علنی سوریه را متهم و محکوم می کند و از سوی دیگر مخفیانه با این کشور تعامل و معامله و با فرستادن مقامات امنیتی از دمشق در مبارزه علیه شبه نظامیان اسلامگرا حمایت می کنند.

وی گفت:«در واقع و در حالت کلی، این برخورد دوگانه غرب است. به ما حمله سیاسی می کنند و متعاقبا مقاماتشان، خصوصا مقامات امنیتی را راهی می کنند تا مخفیانه با ما معامله و تعامل کنند که شامل دولت شما، استرالیا، هم می شود. همه این کشورها مثل هم هستند. نمی خواهند آمریکا را برنجانند. در حقیقت بیشتر مقامات غربی همانی را تکرار می کنند که آمریکا از آنها می خواهد و این یک واقعیت است.»

آقای اسد راه حل پایان دادن به جنگ داخلی پنج ساله در کشورش را تنها «مذاکره و گفتگو» دانست اما در عین حال دستیابی به آن را بخاطر «دخالت های خارجی» غیرممکن دانست.

وی همچنین گفت که تصرف رقه، پایتخت خودخوانده داعش برای ارتش سوریه بلحاظ نظامی دشوار نیست اما آنچه در این رابطه مهم است نقش کشورهایی همچون ترکیه و «خصوصا اردوغان» است که «از آن گروه ها [گروهای تروریستی] حمایت می کنند».

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بشار اسد از خط مقدم جبهه جنگ بازدید کرد

برگزاری انتخابات غیررقابتی سوریه همزمان با اعتراض‌های مردمی: «رای فاسد به فاسدها»

دست کم ۲ نفر در حمله اسرائيل به جنوب سوریه کشته شدند