سود ۳۶ میلیون یورویی فینال لیگ قهرمانان اروپا برای بارهای اسپانیا

سود ۳۶ میلیون یورویی فینال لیگ قهرمانان اروپا برای بارهای اسپانیا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پایان روز شنبه فوتبال دوستان مادرید جشن پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا را در یکی از دو مکان مشهور این شهر جشن می گیرند.

آگهی

در پایان روز شنبه فوتبال دوستان مادرید جشن پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا را در یکی از دو مکان مشهور این شهر جشن می گیرند. یا طرفداران اتلتیکو کنار مجسمه نپتون جمع می شوند و یا طرفداران رئال مادرید طبق سنت همیشگی در کنار مجسمه الهه کوبله به شادمانی می پردازند.

اگرچه فینال این مسابقات در میلان و دور از پایتخت اسپانیا برگزار می شود اما تبلیغ های مربوط به این مسابقه را به اشکال مختلف می توان در همه جای مادرید مشاهده کرد.

اتحادیه رستورانهای مادرید پیش بینی کرده است که با توجه به تمایل مردم این کشور به مشاهده این مسابقه در کافه ها و بارها، برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا سودی ۳۶ میلیون یورویی نصیب بارهای این کشور کند.

رئال مادرید تا کنون ۱۰ بار در لیگ قهرمانان اروپا صاحب جام قهرمانی شده در حالیکه اتلتیکو مادرید هرگز چنین عنوانی را کسب نکرده است.

یکی از طرفداران تیم اتلتیکو که برای دیدن این مسابقه از جنوب اسپانیا به مادرید آمده است، می گوید: «آنچه که امشب برای من مهم است، پیروزی اتلتیکو است. این دومین بار است که برای دیدن چنین مسابقه ای می آیم. دو سال پیش هم آمدم اما اتلتیکو شکست خورد.»

یکی از طرفداران رئال مادرید نیز درباره نقاط قوت این تیم می گوید: «بازیکنانی همچون کیلور ناواس، رونالدو و لوکا مودریچ نقاط قوت رئال مادرید هستند. بازی آنها به پیروزی ما کمک می کند.»

دیگری می گوید: «رویداد خوبی است با این حال از آنجا که هر دو تیم از شهر مادرید هستند، پذیرش شکست یکی از آنها کمی سخت است.»

کارلوس مارلاسکا، خبرنگار یورونیوز می گوید: «می توان گفت اتلتیکو مادرید اولین پیروزی را در فضای مجازی به دست آورده است زیرا حامیان این تیم در توییتر بسیار بیشتر از طرفداران رئال مادرید بودند. این کار باعث شد که شب گذشته برای مدت دو ساعت ساختمان فرمانداری مادرید به رنگ تیم اتلتیکو درآید. مادرید در حال حاضر شهر آرامی است اما انتظار می رود که به تدریج خیابانهای شهر مملو از رنگ هر دو تیم شود. پیش بینی می شود که امروز، یک روز عالی برای رستورانها و بارهای این شهر باشد و سرانجام امشب پایتخت اسپانیا تنها به یک رنگ در خواهد آمد، رنگ تیم برنده لیگ قهرمانان اروپا.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مصاف سرنوشت ساز اسپانیایی ها در میلان

پلیس اسپانیا ۷ نفر را در پی توهین‌های نژادپرستانه به ستاره جوان رئال مادرید بازداشت کرد

توهین‌های نژادپرستانه به وینیسیوس جونیور؛ دنیای فوتبال پشت ستاره رئال مادرید ایستاد