Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فوتبالیست ترک تبار آلمانی در اردوگاه آوارگان سوری در اردن

فوتبالیست ترک تبار آلمانی در اردوگاه آوارگان سوری در اردن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مسعود اوزیل، فوتبالیست آلمانی ترک تبار که در تیم ملی آلمان و باشگاه آرسنال بریتانیا بازی می کند، روز چهارشنبه از یک اردوگاه آوارگان و پناهندگان سوری دیدن…

آگهی

مسعود اوزیل، فوتبالیست آلمانی ترک تبار که در تیم ملی آلمان و باشگاه آرسنال بریتانیا بازی می کند، روز چهارشنبه از یک اردوگاه آوارگان و پناهندگان سوری دیدن کرد. این ورزشکار سرشناس به دعوت «کمیسیاریای عالی پناهندگان سازمان ملل» به اردوگاه زعتری در اردن، در نزدیکی مرز این کشور با سوریه، آمده بود.

حضور مسعود اوزیل با استقبال کودکان ساکن این اردوگاه مواجه شد. یک پسر سوری می گوید: «من اوزیل را دوست دارم چون چیزهایی از او یاد گرفتم، و این اولین باری است که با یک ستاره مشهور بازی می کنم. دلم می خواهد ستاره ای مثل او شوم.»

یک دختر ساکن این اردوگاه نیز می گوید: «فوتبال سرگرمی من است. من خیلی فوتبال را دوست دارم. دلم می خواهد همیشه بتوانم فوتبال بازی کنم و بازیکن خیلی خوبی شوم. از مربیانم خیلی ممنون ام.»

سازمان دهندگان این دیدار امیدوارند که حضور چهره های محبوب و مشهوری مانند اوزیل موجب جلب توجه بیشتر افکار عمومی به مشکلات آوارگان و پناهجویان سوری شده، و مایه دلگرمی ساکنان اردوگاه ها شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاچاق سلاح و مواد مخدر با پهپاد از سوریه به اردن؛ امان «تهدید‌ تازه ایران» را محکوم کرد

آلمان و اسکاتلند در افتتاحیه یورو ۲۰۲۴؛ ژرمن‌ها می‌توانند طلسم قهرمان نشدن میزبانان را بشکنند؟

حمله با اسید به فوتبالیست ملی‌پوش؛ ماجرا از چه قرار است؟