Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نزدیک به دو میلیون امضا برای کنار گذاشتن نیکلاس مادورو

نزدیک به دو میلیون امضا برای کنار گذاشتن نیکلاس مادورو
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه اعضای اتحاد میز دموکراتیک در ونزوئلا که تجمیع مخالفان نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور است، طوماری را با بیش از دو میلیون امضا به

آگهی

خبر کوتاه

اعضای اتحاد میز دموکراتیک در ونزوئلا که تجمیع مخالفان نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور است، طوماری را با بیش از دو میلیون امضا به مسئولان انتخاباتی این کشور ارائه داده اند. در این طومار، مخالفان خواهان برگزاری یک همه پرسی برای باطل کردن ریاست جمهوری نیکلاس مادورو شده اند.

بحران اقتصادی طی سالهای اخیر نارضایتی مردم را در ونزوئلا افزایش داده است. عدم توانایی دولت در پرداخت دستمزدها باعث شده که به دستور رئیس جمهوری، کارکنان دولتی تنها دو روز در هفته یعنی روزهای دوشنبه و سه شنبه کار کنند. قطع برق و کمبود مواد غذایی و همچنین گرانی روزافزون از دیگر معضلاتی است که دولت و کشور ونزوئلا با آن روبروست.

این طومار دقیقا توسط ۱.۸۵۰ هزار نفر و تنها در فاصلۀ دو روز امضا شده است. بررسی صحت این امضاها یکماه به طول خواهد انجامید و پس از تصویب مرحلۀ نخست آن، مخالفان باید برای اینکه همه پرسی توسط مرجع کمیسیون ملی انتخابات تصویب شود، در مرحلۀ دوم و طی سه روز، چهار میلیون امضا جمع کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«انقلابی‌های گرسنه» در انتخابات ونزوئلا؛ مسبب تحریم‌های آمریکاست یا سیاست‌های چاوز و مادورو؟

مادورو با طرح مذاکره مستقیم ونزوئلا و آمریکا موافقت کرد

ونزوئلا و ترکیه بر سر استخراج و بهره برداری از معادن طلا توافقنامه امضا کردند