لیگ قهرمانان اروپا؛ بایرن مونیخ در خانه میزبان آتلتیکو مادرید است

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ قهرمانان اروپا؛ بایرن مونیخ در خانه میزبان آتلتیکو مادرید است

بایرن مونیخ در مقابل آتلتیکو، اولین بازی برگشت مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان اروپا روز سه شنبه را برگزار خواهند کرد.

شاگردان پپ گواردیولا که در بازی برگشت در مادرید یک بر صفر شکست خورده اند ناگزیر تنها برای برد بیش از یک گل باید به میدان بروند. در غیر این صورت بایرن مونیخ دیگر با پپ گواردیولا نمی تواند کاپ قهرمانی لیگ قهرمانان را ببیند چرا که سرمربی موفق اسپانیایی فصل آینده قرمز پوشان باواریا را به قصد منچستر سیتی ترک خواهد کرد.

بایرن مونیخ به جز روبنی که مدتهاست مصدوم است تمامی ستارگانش را در اختیار دارد.

مانویل نویر سرگروه و دروازه بان بایرن مونیخ می گوید: « می دانیم که آتلتیکو می تواند به برد برسد و توان زیادی دارد. به شرایط اگاه هستیم و می دانیم که باید ۹۰ دقیقه دفاع کنیم و ۹۰ دقیقه وقت داریم تا یک بر ۰ بازی را به وقت اضافه بکشانیم. »

در سوی دیگر میدان شاگردان دیه گو سیمئونه نشان داده اند که در فوتبال امروز دنیا می توان ستاره نداشت اما با دوندگی و تلاش خارق العاده به بالاترین درجات فوتبال رسید.

فرناندو تورس مهاجم آتلتیکو مادرید می گوید: «فکر می کنم اولین و مهمترین چیزی که می دانیم که اگر یک تیم نباشیم دیگر چیزی نیستیم. اما در مقام یک تیم می توانیم همه را مغلوب کنیم.»

راه راه پوشان آتلتیکو مادرید که در مرحله یک چهارم پایانی امید اول قهرمانی بارسا را در دو بازی رفت و برگشت از پیش رو برداشته اند می روند تا بار دیگر مانند سال ۲۰۱۴ یک پای فینال لیگ قهرمانان اروپا باشند.