رئال_ ولفسبورگ؛ برنابئو نقطه اتکای کهکشانیها در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا

رئال_ ولفسبورگ؛ برنابئو نقطه اتکای کهکشانیها در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استادیوم تاریخی برنابئوی رئال مادرید سه شنبه میزبان بازی مهم مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال و ولفسبورگ خواهد بود. کهکشانیها در این

آگهی

استادیوم تاریخی برنابئوی رئال مادرید سه شنبه میزبان بازی مهم مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال و ولفسبورگ خواهد بود. کهکشانیها در این بازی راهی جز برد با تفاضل گل بالای ۲ ندارند چرا که در بازی رفت در آلمان بازی را دو بر صفر به حریف واگذار کرده اند. با این حال رئال مادرید پر افتخارترین باشگاه لیگ قهرمانان اروپا و تمامی ستارگانش قدرت شکست ولفسبورگ و صعود به مرحله بعدی را دارند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید می گوید: « این باشگاه همواره توانسته است نتایج شگفت آوری کسب کند. بازیهای مهمی اینجا در برنابئو انجام شده است. شاید این بازی مهمترین بازی فصل ماست اما در نهایت یک بازی فوتبال است.»

زیزو با وجود این صحبتها می داند که در صورت حذف از لیگ قهرمانان اروپا باشگاهش امسال هیچ جامی را به مادرید نمی برد و شاید همین موضوع سرمربی و ستاره سابق این تیم را خانه نشین کند. رئال مادرید با چهار امتیاز اختلاف از بارسا شانس زیادی برای فتح امسال لالیگا ندارد.

در سوی دیگر میدان سبزپوشان ولفسبورگی قرار دارند که برخلاف نتایج شگفت آورشان در لیگ قهرمانان وضعیت چندان مناسب در بوندس لیگا ندارند و تنها امیدشان برای حضور در مسابقات اروپایی فصل آینده قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

دیتر هکینگ، سرمربی ولفسبورگ می گوید: « ما می دانیم با چه تیمی مبارزه می کنیم و در برنابئو چه کار سختی پیش رویمان است. ما احترام ویژه ای برای رئال و برنابئو قائل هستیم، امیدواریم که به همین نسبت هم به ما و به پیروزی بازی رفتمان احترام گذاشته شود.»

مادریدی ها پیشتر نگرانی غیبت مهاجم نوک خود بنزما برای بازی برگشت را داشتند که این نگرانی مرتفع شده است و ستاره فرانسوی کهکشانیها را در بازی برگشت همراهی خواهد کرد.

در دیگر بازی مهم سه شنبه منچستر سیتی در خانه میزبان پاریسن ژرمنی است که در یک بازی دشوار در پاریس تن به تساوی دو بر دو داده است و می توان گفت بخت اصلی صعود به مرحله نیمه پایانی همچنان شاگردان مانوئل پلگرینی هستند هر چند که ستاره های پاریسی همواره غیرقابل پیش بینی بوده اند و سال گذشته با وجود تساوی در پاریس، در لندن دو گل به چلسی زدند و با تفاضل گل بهتر به مرحله یک چهارم پایانی صعود کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کارلو آنچلوتی به فرار مالیاتی متهم شد؛ ۴ سال و ۹ ماه زندان در انتظار سرمربی ایتالیایی رئال مادرید

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا؛ پورتو و طارمی با آرسنال دیدار می‌کنند ناپولی با بارسلونا

پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان برد و صعود نکرد، پورتو با گلزنی طارمی به یک هشتم رسید