لیگ قهرمانان اروپا؛ زیدان شکست تیمش را تحلیل و بررسی می کند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ قهرمانان اروپا؛ زیدان شکست تیمش را تحلیل و بررسی می کند

در بازیهای رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، کهکشانیهای رئال در آلمان میهمان ولفسبورگ بودند و با وجود حضور تمام ستارگان رئال ازجمله مثلث رونالدو، بیل و بنزما آنها شکست سختی متحمل شدند.

گلهای ولفسبورگ را رودریگر و آرنولد به ثمر رساندند. در دیگر بازی پاریسن ژرمن در پارک دو پرنس میزبان شاگردان پلگرینی بود و زرد پوشان منچستر با دو گل دو بروین و فرناندینو توانستند گلهای ابراهیموویچ و روبیو را بی اثر کنند تا با یک تساوی قابل قبول خارج از خانه امیدهای خود برای صعود به مرحله نیمه نهایی را حفظ کرده باشند.

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید گفت: “ ما از همان آغاز بازی شانس گلزنی داشتیم اما بعد از بازی تنها کاری که می کنم آنرا را نظاره و تحلیل کنم. من خیلی عصبانی نیستم چرا که این اواخر نتایج خوبی بدست آورده ایم اما این بازی ما را خوشحال نمی کند. نمی توانیم از این بازی رضایت داشته باشیم.”

لوران بلان، سرمربی پاریسن ژرمن پس از تساوی مقابل منچستر سیتی گفت: “اگر به آمار و ارقام بازی نگاه کنید می بینید که عملکرد ما خوب بوده اما دو عامل باعث این نتیجه شدند یکی اشتباهات تکنیکی و دیگری بازی خوب منچسترسیتی خصوصا در دفاع از نقطه حمله و پرسینگ توانستند این نتیجه را بدست آورند و نگذاشتند مهاجمان ما بازی همیشگیشان را ارائه کنند.”