Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تحقیق پیرامون حملات بروکسل؛ درخواست کمک دادستانی بلژیک

تحقیق پیرامون حملات بروکسل؛ درخواست کمک دادستانی بلژیک
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دادستانی فدرال بلژیک روز پنجشنبه از مردم برای شناسایی یکی از افراد مظنون به دست داشتن در حملات روز ۲۲ مارس در بروکسل کمک خواست. دادستانی بلژیک از

آگهی

دادستانی فدرال بلژیک روز پنجشنبه از مردم برای شناسایی یکی از افراد مظنون به دست داشتن در حملات روز ۲۲ مارس در بروکسل کمک خواست.

دادستانی بلژیک از مردم خواست که در صورت در اختیار داشتن اطلاعات، عکس یا ویدئو از آن روز با شماره تلفن و یا آدرس ایمیل اعلام شده پلیس تماس بگیرند.

Terrorism – VIDEO – Route of the 3d offender of the attack in Brussels Airporthttps://t.co/ggF9one7uGpic.twitter.com/h7T8W9xdOh

— Avis de recherche (@police_temoin) April 7, 2016

تیری ورتس، سخنگوی دفتر دادستانی فدرال بلژیک گفت: «این جستجو به طور خاص مربوط به شخص سومی می شود که در هنگام حملات در فرودگاه زاونتم حاضر بود، فردی که به عنوان فرد کلاه به سر معروف شد.»

پیش از این دادستانی فدرال بلژیک ویدئوی کوتاهی از این فرد را همراه با دو عامل انفجارهای انتحاری فرودگاه بروکسل پخش کرده بود.

این بار اما دادستانی بلژیک بر روی نقشه مسیری که فرد مظنون در روز حادثه با پای پیاده از ایستگاه قطار فرودگاه بروکسل طی کرده بود، نشان دادند. پلیس بلژیک موفق شده است این فرد را بر روی تصاویر مداربسته در محله اسکاربک و یک ساعت پس از حادثه شناسایی کند.

در حملات روز ۲۲ مارس در فرودگاه و ایستگاه متروی بروکسل ۳۲ نفر کشته شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخست وزیر بلژیک: ما کوتاهی نکرده ایم

فرودگاه بروکسل، آرام آرام به شرایط عادی بازمی گردد

عامل کشتن دو شهروند سوئدی در بروکسل در پی تیراندازی پلیس بلژیک کشته شد