نمایشگاهی برای دوستداران رولینگ استونز

نمایشگاهی برای دوستداران رولینگ استونز
نگارش از Euronews

گروه رولینگ استونز برای طرفداران بی شمارش در سراسر جهان شگفتی تازه ای رو کرده است. شگفتی جدید رولینگ استونز، پر سر و صدا و بر روی صحنه نیست. بلکه در

گروه رولینگ استونز برای طرفداران بی شمارش در سراسر جهان شگفتی تازه ای رو کرده است. شگفتی جدید رولینگ استونز، پر سر و صدا و بر روی صحنه نیست. بلکه در نمایشگاهی است که در گالری ساعتچی لندن برگزار شده است.

در این نمایشگاه آپارتمانی که میک جگر و دو عضو دیگر گروه در دهه شصت میلادی در لندن اجاره کرده بودند با جزییات کامل بازسازی شده است.

میک جگر، خواننده افسانه ای رولینگ استونز می گوید: «همه چیز خیلی خوب به نظر می رسد. من واقعا خوشم آمده است و فکر می کنم که مردم لذت ببرند. اگر شما رولینگ استونز را دوست دارید از آن لذت می برید. در غیر این صورت، به خودتان زحمت ندهید که بیایید.»

رونی وود، یکی دیگر از اعضای رولینگ استونز می گوید: «یک شگفتی بزرگ است که ادامه دار شده است. چون که این گروه همچنان به کار خود ادامه می دهد. خیلی خوب است که می بینیم کار آنها ادامه ادامه دارد و آنها همچنان مرزها را در می نوردند.»

در این نمایشگاه صدها شی متعلق به این گروه موسیقی به نمایش گذاشته شده است. از جمله: لباس ورزشی میک جگر و گیتار کیت ریچارد، ابزار موسیقی گروه، پوسترهای کنسرتها، لباس اعضای گروه در کنسرتهای مختلف و ده ها شی دیگر که حالا تبدیل به بخشی از تاریخ موسیقی شده اند.

گروه موسیقی رولینگ استونیز بیش از پنجاه سال قبل کار خود را در لندن آغاز کرد و در این مدت طولانی همواره یکی از گروه های پیشروی موسیقی راک بوده است.

مطالب مرتبط