Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مرگ سارا یانگ دریانورد بریتانیایی حین مسابقه قایقرانی

مرگ سارا یانگ دریانورد بریتانیایی حین مسابقه قایقرانی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سارا یانگ دریانورد بریتانیایی حین شرکت در مسابقه قایقرانی کلیپر به درون آبهای بخش شمالی اقیانوس آرام افتاد و جان خود را از دست داد. یانگ چهل ساله که

آگهی

سارا یانگ دریانورد بریتانیایی حین شرکت در مسابقه قایقرانی کلیپر به درون آبهای بخش شمالی اقیانوس آرام افتاد و جان خود را از دست داد.

یانگ چهل ساله که ریاست یک شرکت لندنی را بر نیزعهده داشت در حال نصب بادبان بزرگ قایق «آی شورکُل» بر اثر وزش شدید باد به دام موج های بلند افتاد و به درون آب غوطه ور شد. هم تیمی های یانگ علیرغم تلاش فراوان موفق نشدند او را نجات دهند و در نهایت ساعاتی پس از حادثه جسدش را از آب بیرون کشیدند.

کلیپر مسابقه دریانوردی دور دنیا با قایق بادبانی است که شرکت کنندگان در آن نیاز به هیچگونه تجربه قبلی ندارند. تنها شرط شرکت در این مسابقه سلامت جسمانی، داشتن سن بالای هجده سال و میل ماجراجویی در آبهای ناشناخته است. در این رقابت، قایق های کلیپر مسیری به طول چهل هزار مایل دریایی را در چند مرحله می پیمانند.

مرگ سارا یانگ دومین حادثه مرگبار در طول تاریخ بیست ساله این مسابقه است که هر دو بر حسب اتفاق در قایق آی شورکُل روی داده است. سپتامبر گذشته اندی اشمن یکی دیگر از خدمه این قایق در آبهای سواحل پرتغال دچار سانحه شد و جان خود را از دست داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها